Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Kdo jsou Příjemné věci.cz?

Nápad otevřít obchod s příjemnými věcmi vznikl v roce 2012, kdy jsme začali stavět náš dům v malebném prostředí Bílých Karpat. Nádheru zdejší přírody na mnoha místech narušovaly černé skládky kolem potoků a ve křoví. Nebylo výjimkou, že jsme našli obaly ze skla, plastů i kovové obaly spřed 10-15 let a nebyly téměř vůbec porušeny – příroda si s nimi nedokázala poradit.

 

V roce 2013 jsme otevřeli rodinný obchod se vším, co v domácnosti potřebujeme a běžně se v prodeji nevyskytuje (domácí potřeby, nádobí, dózy, láhve, ekosmetika, ekodrogerie).

 

Teď už to není jen rodinný obchod, protože naše rodinné povinnosti nám brání plně se mu věnovat. Miro stále zajišťuje webové rozhraní obchodu a Valika dohlíží na to, aby veškeré nabízené zboží splňovalo naše vysoké nároky, ale obchod stojí a padá na našich kamarádkách, které se starají o Vaši spokojenost:

 

Ema odpovídá na telefonické a mailové dotazy a požadavky, tvoří podrobné popisy všeho zboží a spolu se svou sestrou Dadou, která je nyní na MD, plní obsah našich sociálních sítí.

 

Ľubinýma rukama přejde téměř každý balíček, který odchází od nás k Vám. Dělá vše pro to, aby zboží přišlo k Vám nejen rychle, ale hlavně nepoškozené.

 

Team Prijemneveci.sk

 

Všechny námi nabízené produkty jsou z přírodních, kompostovatelných, recyklovaných nebo recyklovatelných materiálů, protože i příroda a následující generace by se měly cítit příjemně, když nám jednou tyto věci doslouží. Pokud obsahují plast, je to proto, že bezplastová alternativa zatím nemá požadované vlastnosti. Ale můžete si být jisti, že se jedná o prvotřídní zboží, které Vám vydrží roky.

 

Příjemné věci jsou maličkosti, díky kterým budete mít lepší pocit v každodenním kolotoči péče o domácnost a členy rodiny. Věcičky, co potěší Vaše smysly. Pomocníci, díky kterým bude práce snazší a zábavnější. Doplňky, které osvěží váš domov a přinesou k vám kousek přírody. Drobnosti, jejichž jemný přírodní dotek pocítíte na vlastní kůži.

 

Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat, proto oceníme veškeré Vaše postřehy, nápady a tipy.

 

Budeme rádi, pokud Vám zpříjemníme den...