Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Mořské houby

Mořská houba je jemná, plná minerálů, krásně pění a je čistě přírodní - luxus, který si může dopřát každý :-)

Hedvábné houbičky jsou nejjemnější - můžete je používat na odličování místo vatového tamponu. Jejich životnost je přibližně 6 měsíců.

Mořské houby Honeycomb jsou nejoblíbenější. Jsou velké, měkké i trvanlivé.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Mořská houba tráva malá - nebělená

Mořská houba - tráva - se hodí pro osobní hygienu, masáž a peeling pokožky. Houbička je pevná a drsnější. Malá velikost se hodí pro masáž obličeje nebo jako houba do sprchy pro děti.
51 Kč s DPH

Mořská houba tráva střední - nebělená

Mořská houba - tráva - se hodí pro osobní hygienu, masáž a peeling pokožky. Houbička je pevná a drsnější. Střední velikost se hodí jako houba do sprchy pro děti i dospělé.
127 Kč s DPH

Mořská houba tráva velká - nebělená

Mořská houba - tráva - se hodí pro osobní hygienu, masáž a peeling pokožky. Houbička je pevná a drsnější. Velká velikost se hodí jako houba do sprchy pro dospělé.
278 Kč s DPH

Mořská houba Hardhead střední - nebělená

Střední mořská houba se používá jako přírodní náhrada plastové houby. Houba Hardhead se hodí k osobní hygieně - jako houbička do sprchy na mytí i na peeling a masáž těla. Nebělená, v přírodní barvě. Každá houbička je svým tvarem originální a má příjemnou vůni moře.
124 Kč s DPH

Mořská houba Hardhead velká - nebělená

Velká mořská houba se používá jako přírodní náhrada plastové houby. Houba Hardhead se hodí k osobní hygieně - jako houbička do sprchy na mytí i na peeling a masáž těla. Nebělená, v přírodní barvě. Každá houbička je svým tvarem originální a má příjemnou vůni moře.
354 Kč s DPH

Mořská houbička hedvábná mini - bělená

Přírodní hedvábná mořská houbička velikosti mini se používá k čištění pleti a odličování make-upu. Díky své jemné hedvábné struktuře je vhodná i pro odličování očí. Houbička je bělená chlórem - nemá přirozenou hnědavou barvu. Každá je svým tvarem originál a má příjemnou vůni moře. Bezodpadová, kompostovatelná.
51 Kč s DPH

Mořská houbička hedvábná mini - nebělená

Přírodní hedvábná mořská houbička velikosti mini se používá k čištění pleti a odličování make-upu. Díky své jemné hedvábné struktuře je vhodná i pro odličování očí. Houbička je nebělená - má přirozenou hnědou barvu. Každá je svým tvarem originál a má příjemnou vůni moře. Bezodpadová, kompostovatelná.
51 Kč s DPH

Mořská houba hedvábná střední - bělená

Přírodní mořská houbička se používá jako náhrada plastové houby do sprchy. Díky své jemné hedvábné struktuře je vhodná i pro mytí jemné dětské pokožky. Houbička je bělená chlórem - nemá přirozenou hnědou barvu. Každá je svým tvarem originál a má příjemnou vůni moře. Bezodpadová, kompostovatelná.
152 Kč s DPH

Mořská houba hedvábná střední - nebělená

Přírodní mořská houbička se používá jako náhrada plastové houby do sprchy. Díky své jemné hedvábné struktuře je vhodná i pro mytí jemné dětské pokožky. Houba je nebělená - má přirozenou hnědavou barvu. Každá je svým tvarem originál a má příjemnou vůni moře. Bezodpadová, kompostovatelná.
152 Kč s DPH

Mořská houba hedvábná velká - bělená

Přírodní mořská houbička se používá jako náhrada plastové houby do sprchy. Díky své jemné hedvábné struktuře je vhodná i pro mytí jemné dětské pokožky. Houba je bělená chlórem - nemá přirozenou hnědou barvu. Každá je svým tvarem originál a má příjemnou vůni moře. Bezodpadová, kompostovatelná.
202 Kč s DPH

Mořská houba hedvábná velká - nebělená

Přírodní mořská houbička se používá jako náhrada plastové houby do sprchy. Díky své jemné hedvábné struktuře je vhodná i pro mytí jemné dětské pokožky. Houba je nebělená - má přirozenou hnědou barvu. Každá je svým tvarem originál a má příjemnou vůni moře. Bezodpadová, kompostovatelná.
202 Kč s DPH

Mořská houba Honeycombe malá - bělená

Mořská houbička Honeycomb malá je se svou měkkou a jemnou strukturou vhodná například k mytí jemné miminkovské pokožky nebo k čištění obličeje s pleťovou vodou. Dětem se může hodit pro malování či jiné tvůrčí aktivity. Houba je bělená, nemá přirozenou hnědou barvu. Je vysoce savá, jemná a měkká.
51 Kč s DPH

Mořská houba Honeycombe střední - bělená

Mořská houba Honeycomb střední s jemnou strukturou je vhodná pro mytí těla, masáž a saunování v nejvyšší kvalitě. Houbička je bělená chlórem, nemá přirozenou hnědou barvu. Je vysoce savá, jemná a měkká.
177 Kč s DPH

Mořská houba Honeycombe střední - nebělená

Mořská houba Honeycombe střední s jemnou strukturou je vhodná pro mytí těla, masáž a saunování v nejvyšší kvalitě. Houbička je nebělená, má přirozenou hnědou barvu. Je vysoce savá, jemná a měkká.
177 Kč s DPH

Mořská houba Honeycombe velká - bělená

Mořská houba Honeycomb velká s jemnou strukturou je vhodná pro mytí těla, masáž a saunování v nejvyšší kvalitě. Houbička je bělená, nemá přirozenou hnědou barvu. Je vysoce savá, jemná a měkká. Každá je svým tvarem originál.
430 Kč s DPH

Mořská houba Honeycombe velká - nebělená

Mořská houba Honeycomb velká s jemnou strukturou je vhodná pro mytí těla, masáž a saunování v nejvyšší kvalitě. Houbička je nebělená, má přirozenou hnědou barvu. Je vysoce savá, jemná a měkká. Každá je svým tvarem originál.
405 Kč s DPH