Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'koště'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Dřevěné koště s černým koňským vlasem - voskované

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Koště z kvalitních černých 100% koňských žíní a voskovaného bukového dřeva. Je určeno na vnitřek - husté štětiny zametou i jemnější špínu. Koště má dlouhou dřevěnou rukojeť, která však voskovaná není.
849,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s arengovým vláknem

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Ideální pro vnější použití a hrubou špínu. Koště je vyrobeno z přírodních materiálů - z vláken kokosu a bukového dřeva. S dlouhou dřevěnou rukojetí.
505,00 Kč s DPH

Drevená metla s kokosovým vláknom

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Ideální pro vnější použití a hrubou špínu. Koště je vyrobeno z přírodních materiálů - z vlákna rostliny arengy a bukového dřeva. S dlouhou dřevěnou rukojetí.
409,00 Kč s DPH

Dětské koště s koňským vlasem - 90cm

Metlu můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Dětské koště ze dřeva a koňských vlasů, pro malého pomocníka. Dřevěná rukojeť je dlouhá 90cm. Praktická pomůcka pro děti a také hračka v jednom. Koňské vlasy jsou jemnější, vhodné na nitro. Používaná také v Montessori pedagogice.
449,00 Kč s DPH

Dětské koště s arengovým vláknem - 90 cm

Metlu můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Dětské koště ze dřeva a arengového vlákna, pro malého pomocníka. Dřevěná rukojeť je dlouhá 90cm. Praktická pomůcka pro děti a také hračka v jednom. Arengové vlákno je drsnější, vhodné k zametání venku. Používané také v Montessori pedagogice.
285,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s dvoubarevným koňským vlasem

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Koště z kvalitních dvoubarevných 100% koňských žíní a voskovaného bukového dřeva. Je určeno na vnitřek - husté štětiny zametou i jemnější špínu. Koště má dlouhou dřevěnou rukojeť.
999,00 Kč s DPH

Dlouhé koště s kozím vlasem

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Luxusní ručně dělaná dřevěná metla s kozím vlasem na ten nejjemnější prach. Smeták posíláme i s dlouhou dřevěnou rukojetí. Je ideální na parkety.
1149,00 Kč s DPH

Dětské koště s arengovým vláknem - 70 cm

Metlu můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Dětské koště ze dřeva a arengového vlákna, pro malého pomocníka. Dřevěná rukojeť je dlouhá 70cm. Praktická pomůcka pro děti a také hračka v jednom. Arengové vlákno je drsnější, vhodné k zametání venku. Používané také v Montessori pedagogice.
229,00 Kč s DPH

Dětské koště s koňským vlasem - 70cm

Metlu můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Dětské koště ze dřeva a koňských vlasů, pro malého pomocníka. Dřevěná rukojeť je dlouhá 70cm. Praktická pomůcka pro děti a také hračka v jednom. Koňské vlasy jsou jemnější, vhodné na nitro. Používaná také v Montessori pedagogice.
335,00 Kč s DPH

Dětské koště s kokosovým vláknem - 90cm

Metlu můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Dětské koště ze dřeva a kokosového vlákna, pro malého pomocníka. Dřevěná rukojeť je dlouhá 90cm. Praktická pomůcka pro děti a také hračka v jednom. Kokosová vlákna jsou drsnější, vhodná na ven i na vnitřek. Používaná také v Montessori pedagogice.
309,00 Kč s DPH

Set na zametání - menší (90cm)

Set na zametání s delšími držadly - nemusíte se při zametání ohýbat. Stabilní, nepřevrhne se. Rukojeti jsou z olejovaného dřeva, lopatka z nerezové oceli a smetáček z koňských vlasů. Toto zboží je na objednávku - v případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
1949,00 Kč s DPH

Set na zametání - větší (138cm)

Set na zametání s delšími držadly - nemusíte se při zametání ohýbat. Stabilní, nepřevrhne se. Rukojeti jsou z jasanového dřeva, lopatka z nerezové oceli a smetáček z koňských vlasů. Toto zboží je na objednávku - v případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
2599,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s koňským vlasem - přírodní barva

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Koště je vyrobeno z kvalitních černých 100% koňských žíní a z bukového dřeva v přírodní barvě. Je určeno na vnitřek - husté štětiny zametou i jemnější špínu. Koště má dlouhou dřevěnou rukojeť.
539,00 Kč s DPH

Malé čirokové koště

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Dokonalá zmenšenina košťata pro dospělé, pro vnější použití.
169,00 Kč s DPH

Dětské košte s vláknem basina

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Dětské koště z bukového dřeva a rostlinného vlákna basina, pro malého pomocníka. Dřevěná rukojeť je dlouhá 70cm. Praktická pomůcka pro děti a také hračka v jednom. Basina vlákno je drsnější, vhodné k zametání venku. Používaná také v Montessori pedagogice.
129,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s vláknem basina

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Ideální koště pro vnější použití a hrubou špínu. Koště je vyrobeno z přírodních materiálů - rostlinné vlákno basina a bukové dřevo. S dlouhou dřevěnou rukojetí.
209,00 Kč s DPH