Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Masážní kartáče a rukavice

Pro dobrou masáž potřebujete správný masážní kartáč. Proto je třeba vybrat správné štětiny.

Po masáži kartáč řádně opláchněte vodou. Poté vodu vytřepejte a nechte kartáč uschnout na vzdušném místě štětinami dolů, aby případná voda ze štětin stékala z kartáče, nikoli do něj. Vlhké dřevo a štětiny podporují růst plísní - kartáč by začal černat.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Dřevěný kartáček na obličej - koňský vlas

Originální dřevěný masážní kartáček na obličej - na čištění i masírování. Vyrobená z přírodních materiálů - bukové dřevo a měkký koňský vlas.
164 Kč s DPH

Dřevěný kartáček na obličej - kozí vlasy

Originální dřevěný masážní kartáček na obličej - na čištění i masírování. Vyrobená z přírodních materiálů - bukové dřevo a jemňoučké kozí vlasy.
175 Kč s DPH

Dřevěný kartáček na obličej - olivové dřevo a kozí vlas

Originální dřevěný masážní kartáček na obličej - na čištění i masírování. Vyrobená z přírodních materiálů - olivové dřevo a jemňoučké kozí vlasy.
240 Kč s DPH

Ionizující masážní kartáček na obličej

Ionizující masážní kartáček s bronzovými vlákny pro energetizaci pokožky obličeje. Z přírodních materiálů - bukové dřevo, koňské a bronzové štětiny. Pomáhá cirkulaci krve, čistí od toxinů a masíruje pokožku.
228 Kč s DPH

Kartáček na obličej - kulatý

Kartáček na čištění obličeje - kulatý, z přírodních materiálů, s úchytkou pro pohodlné držení. Pokožku obličeje pročistí a promasíruje. Péče o kartáček je jednoduchá.
220 Kč s DPH

Masážní kartáček na obličej Vegafibre®

Vegan masážní kartáček na obličej od značky Vegafibre. Speciálně upravené dřevo proti vlhkosti a rostlinné štětiny. Při masírování se kůže prokrvuje a čistí. Dřevěný kartáček poslouží i pro peeling pokožky.
557 Kč s DPH

Masážní kartáč na dekolt a poprsí

Dřevěný kartáč pro masáž oblasti dekoltu a poprsí. Kartáček je vyroben z přírodních materiálů - hruškové dřevo a jemné přírodní štětiny. Tento masážní kartáč je vhodný pro suchou i mokrou masáž. Pokožka se prokrví a očistí.
177 Kč s DPH

Masážní kartáč proti celulitidě

Masážní kartáč má dřevěné kolíčky, které prokrví vaši pokožku do hloubky. Masáž a prokrvení kůže působí pozitivně proti celulitidě, zmírňuje ji.
352 Kč s DPH

Masážní kartáč s přírodními štětinami - bez rukojeti

Masážní dřevěný kartáč do sauny s přírodními štětinami. Vhodný pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Středně tvrdé a pružné štětiny během masáže důkladně prokrvují pokožku. Kartáček je bez rukojeti - má pouze malý držák.
202 Kč s DPH

Masážní kartáč s vlákny tampico - bez rukojeti

Masážní dřevěný kartáč do sauny s rostlinnými vlákny tampico. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Tvrdá a pevná vlákna během masáže důkladně prokrví pokožku. Kartáček je bez rukojeti - má pouze malý držák.
202 Kč s DPH

Bukový masážní kartáč s popruhem

Dřevěný masážní kartáč s jemnějšími štětinami slouží pro suchou i mokrou masáž. Ve srovnání s ostatními kartáči z naší nabídky má bukový kartáč s popruhem nejjemnější štětiny. Masíruje, prokrví a očistí pokožku po celém těle. Vyrobená z přírodních materiálů - bukové dřevo a prasečí štětiny.
276 Kč s DPH

Hruškový masážní kartáč s popruhem

Dřevěný masážní kartáč s pevnějšími štětinami slouží pro suchou i mokrou masáž. Ve srovnání s ostatními kartáči z naší nabídky má hruškový kartáč s popruhem pevnější (tvrdší) štětiny. Masíruje, prokrví a očistí pokožku po celém těle. Štětiny mírně změknou, pokud je namočíte v teplé vodě.
405 Kč s DPH

Hruškový masážní kartáč s popruhem - černé štětiny

Dřevěný masážní kartáč s pevnějšími štětinami slouží pro suchou i mokrou masáž. Ve srovnání s ostatními kartáči z naší nabídky má hruškový kartáč s popruhem pevnější (tvrdší) štětiny. Masíruje, prokrví a očistí pokožku po celém těle. Štětiny mírně změknou, pokud je namočíte v teplé vodě.
304 Kč s DPH

Masážní kartáč - olivové dřevo a přírodní štětiny

Dřevěný masážní kartáček s držadlem pro pohodlné uchycení při masírování. Pro suchou i mokrou masáž - do sauny i do koupele/sprchy. Má podobně tvrdé/pevné štětiny jako bukový kartáč s popruhem, ale o trošku měkčí než hruškové kartáče s popruhem z naší nabídky. Po namočení štětiny o něco zjemní. Vyrobeno z přírodních materiálů - olivové dřevo a přírodní štětiny.
582 Kč s DPH

Masážní kartáč oblý - s přírodními štětinami

Masážní dřevěný kartáč do sauny s přírodními štětinami. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Středně tvrdé a pružné štětiny během masáže důkladně prokrvují pokožku. Kartáč má zaoblený tvar.
202 Kč s DPH

Masážní kartáč oblý - s vlákny tampico

Masážní dřevěný kartáč do sauny s rostlinnými vlákny tampico. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Tvrdá a pevná vlákna během masáže důkladně prokrví pokožku. Kartáč má zaoblený tvar.
202 Kč s DPH

Masážní kartáč rovný - s přírodními štětinami

Masážní dřevěný kartáč do sauny s přírodními štětinami. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Středně tvrdé a pružné štětiny během masáže důkladně prokrvují pokožku. Kartáč má plochou rukojeť.
253 Kč s DPH

Masážní kartáč rovný - s vlákny tampico

Masážní dřevěný kartáč do sauny s rostlinnými vlákny tampico. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Tvrdá a pevná vlákna během masáže důkladně prokrví pokožku. Kartáč má plochou rukojeť.
253 Kč s DPH

Bukový masážní kartáč s rukojetí

Bukový masážní kartáč s přírodními prasečími štětinami. Rukojeť je odnímatelná. Štětiny jsou středně tvrdé/pevné, ale o trošku měkčí než na hruškových masážních kartáčích či kartáči z termodřeva z naší nabídky. O dřevěnou část kartáče je třeba pečovat, protože dřevo je neošetřené - postačí ji párkrát přetřít olejem nebo voskem na dřevo. Potom bude vhodná i pro mokrou masáž.
342 Kč s DPH

Masážní kartáč Sensitive - měkké štětiny

Dřevěný masážní kartáč do koupele i do sauny, s měkkými prasečími štětinami. Kartáč s nejjemnějšími štětinami z naší nabídky. Rukojeť není odnímatelná.
405 Kč s DPH

Hruškový masážní kartáč s rukojetí - černé štětiny

Hruškový masážní kartáč je určen do koupele i do sauny. Vyrobený z přírodních materiálů - dřevo a prasečí štětiny. S dlouhou rukojetí, která je odnímatelná. Štětiny jsou o trošku tvrdší než na kartáčích se světlými štětinami, které máme také v nabídce. Štětiny mírně změknou, pokud se namočí v teplé vodě.
481 Kč s DPH

Hruškový masážní kartáč s rukojetí - hranatý

Hruškový hranatý masážní kartáč je určen do koupele i do sauny. Vyrobený z přírodních materiálů - dřevo a prasečí štětiny. S dlouhou rukojetí, která je odnímatelná. Štětiny jsou poměrně tvrdé a pevné. Štětiny mírně změknou, pokud se namočí v teplé vodě.
455 Kč s DPH

Hruškový masážní kartáč s rukojetí - oválný

Hruškový oválný masážní kartáč je určen do koupele i do sauny. Vyrobený z přírodních materiálů - dřevo a prasečí štětiny. S dlouhou rukojetí, která je odnímatelná. Štětiny jsou poměrně tvrdé a pevné. Štětiny mírně změknou, pokud se namočí v teplé vodě.
544 Kč s DPH

Masážní kartáč s rukojetí - extra velký

Dřevěný masážní kartáč s prasečími štětinami. Rukojeť je odnímatelná. Vhodná do koupele i do sauny - pro suchou i pro mokrou masáž. Štětiny jsou středně tvrdé/pevné, ale o trošku měkčí než na hruškových masážních kartáčích či kartáči z termodřeva z naší nabídky. Tento kartáč je o něco mohutnější a má o málo větší hlavici oproti ostatním kartáčům z naší nabídky.
567 Kč s DPH

Ionizující masážní kartáč - Body Ionic Brush

Ionizující masážní kartáč s bronzovými vlákny (Body Iionic Brush) se používá pro suchou masáž a pro energetizaci pokožky celého těla. Kartáč je vyroben z přírodních materiálů - dřevěné tělo, bronzové a koňské štětiny. Pomáhá cirkulaci krve, čistí od toxinů, masíruje pokožku a pomáhá zmírňovat celulitidu.
810 Kč s DPH

Masážní rukavice - sisal a bavlna

Masážní rukavice pro suchou i mokrou masáž. Pro vydrhnutí pokožky, intenzivní masáž i pro běžné mytí do sprchy. Díky širšímu otvoru je vhodná i pro větší ruku. Vyrobeno z přírodních materiálů - vlákno sisal a bavlna.
177 Kč s DPH

Masážní rukavice ze lnu

Masážní rukavice z přírodního materiálu - bavlny a lnu. Vhodná pro suchou i mokrou masáž. Masáž stimuluje krevní oběh.
263 Kč s DPH

Masážní rukavice s měděným vláknem

Masážní rukavice s vpleteným meděným vláknem je vhodná pro suchou i pro mokrou masáž. Měděné vlákno má antibakteriální vlastnosti.
207 Kč s DPH

Masážní pás ze lnu

Masážní pás ze lnu a bavlny je vhodný pro suchou i mokrou masáž. Použijete také na mytí a masáž zad.
430 Kč s DPH

Lufa - přírodní houba - min. 50cm

Nic lepšího na mytí nádobí jste neměli :-) Přírodní lufa - houba se využívá jako ekologická houbička na nádobí. Nastříhá se na kousky jaké potřebujete. Z jedné lufy vyjde cca 10 houbiček a 1 houbička vydrží cca 2 měsíce. Lufa se také využívá k masáži těla při sprchování. 100% kompostovatelná. Dodáváme stlačenou/slisovanou, aby zabírala co nejméně místa při přepravě.
142 Kč s DPH