Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'dřevěný kartáč na vlasy'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Olivový pneu kartáč na vlasy s kančími štětinami - 6-řadý

6-řadý dřevěný kartáč na vlasy s kančími štětinami. Kančí štětiny vlasy efektivně rozčešou i vyčistí. Olivové dřevo je pevné, tvrdé a odolné vůči vlhkosti. Štětiny umístěné na pneumatickém podkladu zajišťují lepší "pružení" štětin a pohodlnější česání hustých vlasů.
405,00 Kč s DPH

Olivový pneu kartáč na vlasy s kančími štětinami - 11-řadý

11-řadý dřevěný kartáč na vlasy s kančími štětinami. Kančí štětiny vlasy efektivně rozčešou i vyčistí. Olivové dřevo je pevné, tvrdé a odolné vůči vlhkosti. Štětiny umístěné na pneumatickém podkladu zajišťují lepší "pružení" štětin a pohodlnější česání hustých vlasů.
481,00 Kč s DPH

Kartáč na vlasy z termodřeva s kančími štětinami - 5-řadý

Kartáč na vlasy z termodřeva a s kančími štětinami - na polodlouhé, polohusté či řídké vlasy. Kančí štětiny vlasy rozčešou a zároveň vyčistí. Dřevěný kartáč dobře poslouží i na kudrnaté vlasy.
278,00 Kč s DPH

Kartáč na vlasy z termodřeva s kančími štětinami - 9-řadý

Kartáč na vlasy z termodřeva a s kančími štětinami - na dlouhé i husté vlasy. Kančí štětiny vlasy rozčešou a zároveň vyčistí. Dřevěný kartáč dobře poslouží i na kudrnaté vlasy.
380,00 Kč s DPH

Kulatý kartáč na vlasy z termodřeva - 10-řadý

Kulatý kartáč na vlasy z termodřeva s kančími štětinami.
253,00 Kč s DPH

Kartáč na vlasy pneu z termodřeva s dřevěnými ostny - 9-řadý

Oválný kartáč na vlasy z termodřeva. Dřevěné ostny zapuštěné do pneumatického podkladu zajišťují lepší "pružení" štětin a pohodlnější česání hustých vlasů.
380,00 Kč s DPH

Olivový pneu kartáč na vlasy s dřevěnými ostny - 9-řadý

Oválný kartáč na vlasy z olivového dřeva. Dřevěné ostny zapuštěné do pneumatického podkladu zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější česání hustých vlasů.
481,00 Kč s DPH

Olivový pneu kartáč na vlasy s dřevěnými ostny - 5-řadý

Oválný pneu kartáč na vlasy z olivového dřeva. Dřevěné ostny zapuštěné do pneumatického podkladu zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější česání hustých vlasů.
380,00 Kč s DPH

8-řadý kulatý kartáč na vlasy

Kvalitní dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami. Pomůže vám při fénování a úpravě krátkých vlasů.
190,00 Kč s DPH

10-řadý kulatý kartáč na vlasy

Kvalitní dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami. Pomůže vám při fénování a úpravě krátkých vlasů.
177,00 Kč s DPH

12-řadý kulatý kartáč na vlasy

Kvalitní dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami. Pomůže vám při fénování a úpravě krátkých vlasů. Také pro husté vlasy - kartáč má až 12 řad štětin.
202,00 Kč s DPH

16-řadý kulatý kartáč na vlasy

Kvalitní dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami. Pomůže vám při fénování a úpravě krátkých vlasů. Je vhodný i pro husté vlasy - kartáč má až 16 řad štětin.
253,00 Kč s DPH

Bukový kartáč na vlasy s kančími štětinami - 3-řadý

Kvalitní bukový kartáč s kančími štětinami pro krátké a polodlouhé vlasy. Vhodné pro řídké vlasy - kartáč má pouze 3 řady štětin.
127,00 Kč s DPH

Malý bukový kartáč na vlasy s kančími štětinami

Malý bukový pneumatický kartáč s kančími štětinami pro mladé slečny. Štětiny umístěné na pneumatické gumové základně zajišťují lepší "pružení" štětin a pohodlnější rozčesávání hustých vlasů. Dřevěný kartáč má velikost pro dětskou ruku.
202,00 Kč s DPH

Bukový kartáč na vlasy s dřevěnými ostny - 9-řadý

Kvalitní dřevěný kartáč vhodný pro dlouhé a polodlouhé vlasy. Dřevěné ostny zasazené do pneumatické gumové základny zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější rozčesávání i hustých vlasů - kartáč má až 9 řad štětin.
319,00 Kč s DPH

Bukový kartáč na vlasy s dřevěnými ostny - 5-řadý

Kvalitní dřevěný kartáč vhodný pro krátké a polodlouhé vlasy. Dřevěné ostny zasazené do pneumatické gumové základny zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější rozčesávání i řídkých a krátkých vlasů - kartáč má pouze 5 řad štětin.
240,00 Kč s DPH

Malý olivový kartáč na vlasy s kančími štětinami

Malý, 7řadý dětský kartáč na vlasy z olivového dřeva, s divokými štětinami. Olivové dřevo je tvrdé a odolné. Divočí štětiny vlasy efektivně rozčešou i vyčistí.
342,00 Kč s DPH

Malý bukový pneu kartáč na vlasy s kančími štětinami - Keller

Malý bukový pneumatický kartáč s kančími štětinami pro malé parádnice. Štětiny umístěné na pneumatickém gumovém podkladu zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější česání hustých vlasů. Dřevěný kartáč má rozměry pro dětskou ruku.
215,00 Kč s DPH

Bukový pneu kartáč na vlasy s kančími štětinami

Dřevěný pneu kartáč z bukového dřeva a s kančími štětinami na dlouhé vlasy. Štětiny umístěné na pneumatickém podkladu zajišťují lepší "pružení" štětin a pohodlnější česání hustých vlasů.
266,00 Kč s DPH

Olivový kartáč na vlasy s kančími štětinami - 9-řadý

9-řadý dřevěný kartáč na vlasy s kančími štětinami. Kančí štětiny vlasy efektivně rozčešou i vyčistí. Olivové dřevo je pevné, tvrdé a odolné vůči vlhkosti.
455,00 Kč s DPH

Bukový pneu kartáč na vlasy s kančími štětinami - 13-řadý

Extra široký pneumatický kartáč na vlasy s kančími štětinami. Štětiny umístěné v pneumatické gumové podložce zajišťují lepší "pružení" štětin a pohodlnější rozčesávání dlouhých a hustých vlasů. Kančí štětiny mechanicky čistí vlasy od nečistot.
468,00 Kč s DPH

Hruškový kartáč na vlasy s kančími štětinami - 10-řadý

Nepneumatický hruškový kartáč pro dokonalé rozčesání i dlouhých a hustých vlasů. Kvalitní dřevěný kartáč má přírodní kančí štětiny - k česání a zároveň i čištění vlasů.
329,00 Kč s DPH

Hruškový kartáč na vlasy s kančími štětinami - 5-řadý

Nepneumatický hruškový kartáč pro dokonalé rozčesání polodlouhých, hustších i řídkých vlasů. Kvalitní dřevěný kartáč má přírodní kančí štětiny - k česání a zároveň i čištění vlasů.
228,00 Kč s DPH

Bukový kartáč na vlasy s kančími štětinami - 4-řadý

Dřevěný kartáč na vlasy poslouží na rychlé rozčesání vlasů během dne. Kančí štětiny snadno rozčesávají vlasy a zároveň je čistí. Bukový čtyřřadý kartáč je vhodný na řídké vlasy.
177,00 Kč s DPH

Hruškový kartáč na vlasy pro muže

Klasika na vlasy - hruškový kartáč pro muže - vojáky (military brush). Originální dárek pro každého vlasatého muže :-) Dřevěný kartáč s přírodními kančími štětinami. Elegantní - nenechává stopy po česání jako hřeben.
354,00 Kč s DPH

Bukový pneu kartáč na vlasy s dřevěnými ostny - 11-řadý

Kvalitní dřevěný kartáč vhodný pro dlouhé vlasy. Dřevěné ostny zapuštěné do pneumatického gumového podkladu zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější česání hustých a dlouhých vlasů - kartáč má až 11 řad ostnů.
455,00 Kč s DPH

Kartáč na vlasy VENT s kančími štětinami

Kartáč na vlasy VENT poslouží k rychlému česání a čištění vlasů během dne. Dříve uspořádané řady kančích štětin jsou určeny i na ne až tak bohaté vlasy. V těle dřevěného kartáče jsou otvory, takže se mezi řadami štětin nebude zbytečně zachytávat prach a nečistoty.
228,00 Kč s DPH

Borovicový pneu kartáč na vlasy - s dřevěnými ostny

Kvalitní dřevěný kartáč na vlasy vhodný pro dlouhé vlasy. Dřevěné ostny zapuštěné do pneumatického podkladu zajišťují lepší "pružení" ostnů a pohodlnější česání hustých vlasů. Vyrobená z přírodních materiálů - borovicové dřevo, guma a dřevěné ostny.
283,00 Kč s DPH

Kartáč na vlasy "vegan"

Kartáč s rostlinnými sisalovými vlákny. Čistě rostlinný výrobek - vegan. Hustě naskládané štětiny umožní snadné rozčesávání řidších či polohustých vlasů. Mají-li Vaše vlasy silnou tendenci elektrizovat a jsou příliš jemné, budou elektrizovat i u tohoto kartáče – avšak pravděpodobně méně než u plastového nebo kartáčů s kančími štětinami. :-)
164,00 Kč s DPH

Mohutný kartáč na vlasy s kančími štětinami

Kvalitní velký dřevěný kartáč vhodný pro dlouhé a husté vlasy. Pevná rukojeť a mohutná hlavice s hustými kančími štětinami.
405,00 Kč s DPH