Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.
RSS

Blog

Termoláhev - proč, za kolik a na jak dlouho?
Vyplatí se Vám koupit nerezovou láhev? Kdy se vám investice vrátí? Co byste měli dělat, aby láhev dlouho sloužila?
Co je lufa?
Všechno, co jste chtěli vědět o pěstování, původu, použití lufy naleznete v tomto blogu plném fotek a informací.
Proč si nekupovat teflonovou a keramickou pánev?
Pokud si jdete kupovat novou pánev, než zajdete do obchodu a koupíte si nějakou známou značku teflonové nebo keramické pánve, zvažte jejich výhody a nevýhody. Protože o nevýhodách se mluví málo a reklama Vás bude přesvědčovat pouze o jejich výhodách. Ale co na to všechno ekologie? Všechno si v tomto článku shrneme.
Nakličování - jak na to?
Čerstvé klíčky jsou lahodným doplňkem čerstvých salátů, syrových i vařených jídel. Jsou nabité vitamíny, minerály, aminokyselinami, enzymy a stopovými prvky. Naklíčení semen nebo luštěnin není obtížné a může to být zábavný a obohacující proces. Vyžaduje minimální vybavení a lze je nakličovat v každé kuchyni. Zde je několik kroků, které vám pomohou začít s klíčením.
Co říká věda o menstruačním kalíšku?
Menstruační kalíšek je jedna z vychytávek žen, které se snaží žít zodpovědněji k přírodě. Je však bezpečný? A co na to věda? Přečtěte si náš přehled studií na téma kalíšku za poslední 4 roky.
Masáž těla a její výhody
Masáž působí na celé naše tělo i mysl. Zmírňuje stres, pomáhá při bolesti, zlepšuje krevní oběh a poskytuje řadu dalších výhod. O tom jak se správně masírovat kartáčem se dočtete v tomto příspěvku :-)
Masáž a čištění obličeje, obličejový peeling
Zdravá a svěží pokožka obličeje udělá vždy lepší dojem než jakýkoli make-up. Právě proto je masáž obličeje pomocí kartáčku tak populární. Je téměř zadarmo, zabere jen pár minut před spaním a už za pár dní uvidíte rozdíl. Dozvíte se také, jaké má masáž výhody, jak si vybrat správný kartáček na masáž a jak správně při masáži postupovat.
Druhy masážních kartáčů a péče o kartáče
Ne všechny masážní kartáče jsou stejné – odlišují se ve zpracování, velikosti, dřevě a hlavně v tvrdosti štětin. Kvalitní kartáč z přírodních materiálů potřebuje i lepší péči. Jak si vybrat správný kartáč a jak se o něj starat, aby vydržel co nejdéle a nezačal plísnět?
Odpad, odpad, odpad
Pomozme odlehčit přírodu od odpadu, který vyhazují nezodpovědní lidé.
Plastic China
Víte, co se děje s plasty, které vyseparujete ze svého odpadu?