Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Mytí nádobí

Mytí nádobí patří ke každodenním činnostem v každé domácnosti – a čím můžeme mýt nádobí ekologicky? V naší nabídce naleznete bezodpadové alternativy k plastovým kartáčům a houbičkám. Všechny jsou vyrobeny z přírodních, kompostovatelných nebo recyklovatelných materiálů.

K nejoblíbenějším produktům patří rozhodně lufa – přírodní houba, kterou si nastříháte na kousky, jaké potřebujete. Vydrží dlouho, nesmrdí, nezachytávají se v ní zbytky jídla a po dosloužení ji můžete zkompostovat. Pokud by vám nevyhovoval přirozený tvar lufy, na výběr máte také lufu zpracovanou do tvaru houby nebo houbičku z celulózy.

Pro lidi, kteří raději myjí nádobí pomocí kartáče, nabízíme dřevěný kartáč s přírodními štětinami. Měkký (černý) kartáč je se štětinami z koňského vlasu a tvrdý (bílý) obsahuje rostlinná vlákna tampico. Všechny kartáče mají vyměnitelné hlavice - nemusíte pokaždé kupovat i ručku :-).

V nabídce naleznete i drátěnky, kartáčky a škrabky na připáleniny, kartáče na čištění lahví v různých velikostech a provedeních a také malé kartáčky na čištění brček (ať už nerezových, skleněných nebo bambusových).

Houbičky na utírání naleznete zde.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Lufa - přírodní houba - 15cm

Nic lepšího na mytí nádobí jste neměli :-) Přírodní lufa - houba se využívá jako ekologická houbička na nádobí. Nastříhá se na kousky jaké potřebujete. Z jedné lufy vyjde cca 4 houbičky a 1 houbička vydrží cca 2 měsíce. Lufa se také využívá k masáži těla při sprchování. 100% kompostovatelná. Dodáváme stlačenou/slisovanou, aby zabírala co nejméně místa při přepravě.
56 Kč s DPH

Lufa - přírodní houba - min. 40cm

Nic lepšího na mytí nádobí jste neměli :-) Přírodní lufa - houba se využívá jako ekologická houbička na nádobí. Nastříhá se na kousky jaké potřebujete. Z jedné lufy vyjde cca 8 houbiček a 1 houbička vydrží cca 2 měsíce. Lufa se také využívá k masáži těla při sprchování. 100% kompostovatelná. Dodáváme stlačenou/slisovanou, aby zabírala co nejméně místa při přepravě.
134 Kč s DPH

Lufa - přírodní houba - min. 50cm

Nic lepšího na mytí nádobí jste neměli :-) Přírodní lufa - houba se využívá jako ekologická houbička na nádobí. Nastříhá se na kousky jaké potřebujete. Z jedné lufy vyjde cca 10 houbiček a 1 houbička vydrží cca 2 měsíce. Lufa se také využívá k masáži těla při sprchování. 100% kompostovatelná. Dodáváme stlačenou/slisovanou, aby zabírala co nejméně místa při přepravě.
142 Kč s DPH

Lufa - přírodní houba - min. 60cm

Nic lepšího na mytí nádobí jste neměli :-) Přírodní lufa - houba se využívá jako ekologická houbička na nádobí. Nastříhá se na kousky jaké potřebujete. Z jedné lufy vyjde více než 10 houbiček. 1 houbička vydrží cca 2 měsíce. Lufa se také využívá k masáži těla při sprchování. 100% kompostovatelná. Dodáváme stlačenou/slisovanou, aby zabírala co nejméně místa při přepravě.
157 Kč s DPH

Lufová houba měkká

Lufa sešitá do houby - má kompaktnější tvar než jen ustřihnutá lufa. Můžete využít k čištění nádobí nebo různých povrchů v domácnosti. Houba je stlačená, ale po namočení zhrubne a zvětší svůj objem.
53 Kč s DPH

Celulózová houbička s lufou

Celulózová houba sešitá s lufovou houbičkou je vhodná hlavně pro mytí nádobí, ale můžete ji použít k čištění různých povrchů.
94 Kč s DPH

Celulózová houbička bez obalu

Bezplastová přírodní houba z čisté celulózy. Mnohoúčelová - používá se k mytí nádobí, čištění domácnosti, ale také do koupele. Je velmi savá a trvanlivá, díky jejímu tvaru se dobře drží v ruce. Dodáváme bez zbytečných obalů.
56 Kč s DPH

Měkký kartáč na nádobí s rukojetí

Kartáč na mytí nádobí s bukovou rukojetí a vyměnitelnou hlavicí s měkkými koňskými vlasy.
56 Kč s DPH

Náhradní hlavice na kartáč na nádobí - měkká

Náhradní hlavice s měkkými koňskými vlasy pro výměnu do kartáče na mytí nádobí.
38 Kč s DPH

Tvrdý kartáč na nádobí s rukojetí

Kartáč na mytí nádobí s bukovou rukojetí a vyměnitelnou hlavicí s tvrdými rostlinnými tampico štětinami.
40 Kč s DPH

Náhradní hlavice na kartáč na nádobí - tvrdá

Náhradní hlavice s tvrdými tampico štětinami pro výměnu do kartáče na mytí nádobí.
30 Kč s DPH

Kartáček na nádobí velký - měkké štětiny

Kartáček na nádobí s dlouhou bukovou rukojetí. Hlavici s černým koňským vlasem lze po opotřebení vyměnit. Dřevěný kartáč slouží k mytí nádobí – pokud nechcete používat lufu, plastovou houbu, nebo si jen nechcete namočit ruce.
192 Kč s DPH

Náhradní hlavice na velký kartáč na nádobí - měkké štětiny

Vyměnitelná náhradní hlavice s černým koňským vlasem, kterou lze po opotřebení vyměnit. Pasuje na velký kartáč na nádobí. S měkkými štětinami.
94 Kč s DPH

Kartáček na nádobí velký - tvrdé štětiny

Kartáček na nádobí s dlouhou bukovou rukojetí. Hlavici s rostlinnými štětinami tampico lze po opotřebení vyměnit. Dřevěný kartáč slouží k mytí nádobí – pokud nechcete používat lufu, plastovou houbu, nebo si jen nechcete namočit ruce.
192 Kč s DPH

Kartáč na nádobí pro děti

Dětský dřevěný kartáč na mytí nádobí. Vyrobený z přírodních materiálů - buková rukojeť a hlavice s koňským vlasem. Kartáček pro děti se využívá i při Montessori pedagogice.
124 Kč s DPH

Celulózová houbička

Bezplastová přírodní houba z čisté celulózy. Mnohoúčelová - používá se k mytí nádobí, čištění domácnosti, ale také do koupele. Je velmi savá a trvanlivá, díky jejímu tvaru se dobře drží v ruce.
66 Kč s DPH

Celulózová houbička - 2ks

Bezplastová přírodní houba z čisté celulózy. Mnohoúčelová - používá se k mytí nádobí, čištění domácnosti, ale také do koupele. Je velmi savá a trvanlivá, díky jejímu tvaru se dobře drží v ruce.
121 Kč s DPH

Drátěnka z kokosového vlákna

Kokosová "drátěnka" nebo drsnější houbička na odstraňování nečistot z nádobí. 100% rozložitelná - jedná se o vlákno z kokosového ořechu.
53 Kč s DPH

Měděná drátěnka - 2ks

Měděná drátěnka je klasika na čištění zaschlé špíny na nádobí. Kovová drátěnka narozdíl od plastových je recyklovatelná.
147 Kč s DPH

Kartáč na zapékací mísy

Kartáč na zapékací mísy účinně odstraní zbytky připáleného jídla. Kartáček je vyroben ze dřeva a mosazných drátků.
127 Kč s DPH

Kartáč na zapékací mísy - úzký

Úzký kartáč na zapékací mísy účinně odstraní zbytky připáleného jídla z mísy či trouby. Kartáček je vyroben ze dřeva a mosazných drátků.
51 Kč s DPH

Bambusová škrabka na hrnce

Bambusová škrabka na hrnce a pekáče je "revolucí" v čištění připečeného jídla. Připálené jídlo dostanete z nádobí dolů bez poškrábání povrchu. Bambusové dřevo je pevné, tvrdé a příjemné na dotek.
63 Kč s DPH

Kokosová škrabka na hrnce

Škrabka ze skořápky kokosového ořechu slouží při mytí zbytků jídla z hrnců a jiného nádobí. 100% rozložitelná - po dosloužení ji můžete zkompostovat.
99 Kč s DPH

Dřevěný kartáček na zeleninu - ryba

Dřevěný kartáček na zeleninu se dvěma druhy vláken. Originální - ve tvaru ryby. Dobrá pro čištění a mytí zeleniny, pokud si na ní chcete slupku s vitamíny ponechat. S praktickou koženou šňůrkou na zavěšení.
177 Kč s DPH

Kartáček na zeleninu

Kartáček na čištění zeleniny z bukového dřeva se dvěma druhy vláken. Využijete při čištění brambor, mrkve, petržele, okurek, celeru, červené řepy a další zeleniny.
89 Kč s DPH

Malý dřevěný kartáček na zeleninu

Malý dětský dřevěný kartáček na čištění zeleniny. Se dvěma druhy vláken. Ideální na čištění od bláta a hlíny, ale i na slupky – pokud nechcete zeleninu loupat vůbec. Využijete při čištění brambor, mrkve, petržele, okurek, celeru, červené řepy a další zeleniny. Kartáč je vyroben z přírodních materiálů - bukové dřevo a rostlinné štětiny.
106 Kč s DPH

Kartáček na zeleninu z kokosového vlákna

Kartáček z kokosu s praktickým očkem na zavěšení. Kartáč je skvělý na čištění zeleniny od hlíny nebo jako náhrada klasické drátěnky.
51 Kč s DPH

Dřevěný kartáček na ovoce - buk

Dřevěný kartáček na ovoce se dvěma druhy štětin - měkké a pevné. Kartáček využijete například při zavařování ovoce - k čištění broskví, meruněk, hrušek... Kartáč je z přírodních materiálů - bukové dřevo a přírodní štětiny.
164 Kč s DPH

Dřevěný kartáček na ovoce - termodřevo

Dřevěný kartáček na ovoce se dvěma druhy štětin - měkké a pevné. Kartáček využijete například při zavařování ovoce - k čištění broskví, meruněk, hrušek... Kartáč je z přírodních materiálů - termodřevo a přírodní štětiny.
197 Kč s DPH

Kartáč na láhve - 30mm s bavlněnou špičkou

Kartáč na láhve s přírodními štětinami a s bavlněnou špičkou - pro lepší čištění záhybů. Vyrobená z přírodních materiálů - drát a prasečí štětiny. Kartáček použijete na kojenecké láhve, mlékové láhve...
89 Kč s DPH

Úzký kartáč na láhve - 30mm

Úzký kartáč na láhve - s přírodními štětinami bez příměsí. Ideální na láhve s úzkým hrdlem nebo otvorem.
51 Kč s DPH

Kartáč na láhve - 40mm s bavlněnou špičkou

Užší kartáč na láhve či sklenice, s přírodními štětinami. Kartáček má tělo z pevného ocelového drátu a na konci svazek z akrylové vlny - pro lepší čištění.
66 Kč s DPH

Kartáč na láhve - průměr 60mm

Kartáč na láhve s přírodními štětinami bez příměsí. Vyrobená z přírodních materiálů - drát a prasečí štětiny. Kartáček použijete na čištění - kojenecké láhve, mlékové láhve, zavařeninové sklenice, nerezové termosky.
134 Kč s DPH

Kartáč na láhve s dřevěnou rukojetí - průměr 60mm

Kartáč na láhve s přírodními štětinami bez příměsí as dřevěnou rukojetí. Kartáček je vhodný na čištění lahví na mléko, na kojenecké lahve i na plastové, nerezové či skleněné lahve.
202 Kč s DPH

Kartáč na láhve kulatý - měkké štětiny

Dřevěný kulatý kartáč na láhve s měkčími koňskými štětinami. Kartáček je vhodný na čištění skleněných lahví se širokým hrdlem, zavařeninové sklenice, vázy či jiné skleněné nádoby.
114 Kč s DPH

Kartáč na láhve kulatý - tvrdé štětiny

Kulatý dřevěný kartáč na láhve s tvrdými rostlinnými štětinami. Kartáček je vhodný na čištění skleněných lahví se širokým hrdlem, zavařeninové sklenice, vázy či jiné skleněné nádoby.
114 Kč s DPH

Kartáč na láhve polokulatý - měkké štětiny

Polokoulatý kartáč z přírodních měkkých štětin efektivně vyčistí skleněné i nerezové láhve. Tělo kartáčku je vyrobeno z neošetřeného bukového dřeva – aby nepraskalo, můžete jej jednou za čas přetřít stolním olejem.
127 Kč s DPH

Kartáč na láhve polokulatý - tvrdé štětiny

Polokoulatý kartáč z přírodních tvrdých štětin efektivně vyčistí skleněné i nerezové láhve. Tělo kartáčku je vyrobeno z neošetřeného bukového dřeva – aby nepraskalo, můžete jej jednou za čas přetřít stolním olejem. Bez plastu.
127 Kč s DPH

Kartáček na čištění brčka

Kartáček může sloužit k čištění nápojového brčka (kovové, skleněné, bambusové), ale je víceúčelový. Díky tvdrším štětinkám a bavlněné špičce se s ní dají snadno vyčistit různé úzké prostory – víčka na láhve či děrovaný odtok v umyvadle. Vyrobeno z přírodních materiálů - drát, bavlna a přírodní štětiny.
43 Kč s DPH

Kartáček na čištění brčka - krátký

Krátký kartáček slouží k čištění antikorových a skleněných nápojových brček. S přírodními štětinami.
48 Kč s DPH