Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'přírodní zubní pasta'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Zubní pasta pro děti Jack N` Jill - borůvka

Dětská zubní pasta s borůvkovou příchutí. Ideální pro péči o první dětské zoubky.
149,00 Kč s DPH

Zubní pasta pro děti Jack N` Jill - banán

Dětská zubní pasta s banánovou příchutí. Ideální pro péči o první dětské zoubky.
149,00 Kč s DPH

Zubní pasta pro děti Jack N` Jill - malina

Dětská zubní pasta s malinovou příchutí. Ideální pro péči o první dětské zoubky.
142,00 Kč s DPH

Zubní pasta pro děti Jack N` Jill - jahoda

Dětská zubní pasta s jahodovou příchutí. Ideální pro péči o první dětské zoubky.
152,00 Kč s DPH

Zubní pasta pro děti Jack N` Jill - černý rybíz

Dětská zubní pasta s příchutí černého rybízu. Ideální pro péči o první dětské zoubky.
132,00 Kč s DPH

Zubní pasta pro děti Jack N` Jill - bez příchute

Dětská zubní pasta ideální pro péči o první dětské zoubky.
152,00 Kč s DPH

Zubní prášek Kvitok - bylinkový - 25g

Bylinkový zubní prášek obsahuje mátový, šalvějový a anýzový olej, které mají antibakteriální a protizánětlivé účinky, proto je vhodným doplňkem při každodenní ústní hygieně. Kalciový prášek, bentonitový jíl a mátový prášek jemně čistí bez poškrábání zubní skloviny a osvěžují dech.
177,00 Kč s DPH

Dentální tablety Denttabs - bez fluoridu

Dentální tablety od značky Denttabs se používají jako efektivní náhrada zubní pasty. Rozkoušete tabletu dokud nebudete cítit žádné tuhé částečky, projdete si s navlhčeným kartáčkem po zubech a vypláchnete. Tablety bez fluoridu jsou vhodné pro starší děti (mentol mírně štípe v ústech) a pro lidi, kteří mají tendenci při mytí zubů polykat. Zubní tablety jsou bez zbytečných chemických látek, v recyklovatelném papírovém obalu.
152,00 Kč s DPH

Dentální tablety Denttabs - s fluoridem

Dentální tablety s fluoridem od značky Denttabs se používají jako efektivní náhrada zubní pasty. Rozkoušete tabletu dokud nebudete cítit žádné tuhé částečky, projdete si s navlhčeným kartáčkem po zubech a vypláchnete. Fluorid napomáhá k remineralizaci zubní skloviny ak bělení zubů, ale neměl by se dostávat do trávicího traktu člověka. Zubní tablety jsou bez zbytečných chemických látek, v recyklovatelném papírovém obalu.
152,00 Kč s DPH

Zubní pasta pro děti Jack N` Jill - žvýkačka

Dětská zubní pasta s příchutí žvýkačky. Ideální pro péči o první dětské zoubky.
132,00 Kč s DPH

Zubní pasta pro děti Jack N` Jill - lesní ovoce

Dětská zubní pasta s příchutí lesního ovoce. Ideální pro péči o první dětské zoubky.
149,00 Kč s DPH

Zubní prášek Kvitok - zářivý úsměv - 25g

Zubní prášek obsahuje aktivní černé uhlí, které je klíčovou složkou pro zářivý chrup a důkladné odstranění nečistot a plaku. Díky svým excelentním adsorpčním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot – je to silný detoxikátor již v malém množství. Zubní prášek obsahuje také kurkumu, která podporuje čištění a bělení zubů, má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky, čímž zabraňuje rozvoji zánětů.
177,00 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - černá

Černá a silná – přírodní zubní pasta pro zářivě bílé zuby. Aktivní černé uhlí rozpouští zabarvení na zubech. Rakytník a heřmánek spolehlivě chrání vaše zuby a přírodní máta poskytuje speciální svěžest.
164,00 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - sensitive

Přírodní zubní pasta vhodná zejména pro citlivé zuby. Jemný, ručně sbíraný heřmánek působí důkladně a zároveň šetrně čistí zuby. Optimální ochrana pro citlivé zuby. Rakytník posiluje a chrání vaše zuby. Vhodná i pro děti.
164,00 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - bílá

Přírodní zubní pasta, která je také mocná v boji proti zažloutnutí zubů. Šalvěj navíc přidává další část vitamínu A a antioxidantů, které zajišťují spolehlivý ochranný štít proti zubnímu kazu a volným radikálům. Voní díky přírodnímu mátovému oleji.
164,00 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - bílá s fluoridem

Klasická bílá přírodní zubní pasta s jemně bělícím účinkem a s přidaným fluoridem. Šalvěj navíc přidává další část vitamínu A a antioxidantů, které zajišťují spolehlivý ochranný štít proti zubnímu kazu a volným radikálům.
170,00 Kč s DPH

Dentální tablety pro děti Denttabs - s fluoridem - jahoda

Dentální tablety Denttabs s fluoridem se používají jako efektivní náhrada zubní pasty pro děti od 3 let. Díky jemné celulóze jsou zubní tablety Denttabs obzvlášť šetrné k mléčným zubům a dásním, takže zuby nejmenších dětí jsou šetrně a důkladně vyčištěny. Tableta se jednoduše rozkouší, dokud v ústech nezůstanou žádné tuhé částečky – pak stačí projít si s navlhčeným kartáčkem po zubech a vypláchnout. S jahodovou příchutí. Bez zbytečných chemických látek. V recyklovatelném papírovém obalu. Tablety obsahují upravené množství fluoridu 500 ppm.
152,00 Kč s DPH 101,00 Kč s DPH

Dentální tablety pro děti Denttabs - bez fluoridu - jahoda

Dentální tablety Denttabs bez fluoridu se používají jako efektivní náhrada zubní pasty pro děti od 3 let. Díky jemné celulóze jsou zubní tablety Denttabs obzvlášť šetrné k mléčným zubům a dásním, takže zuby nejmenších dětí jsou šetrně a důkladně vyčištěny. Tableta se jednoduše rozkousne, dokud v ústech nezůstanou žádné tuhé částečky – pak stačí projít si s navlhčeným kartáčkem po zubech a vypláchnout. S jahodovou příchutí. Bez zbytečných chemických látek. V recyklovatelném papírovém obalu.
152,00 Kč s DPH 101,00 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - pomeranč s fluoridem

Přírodní zubní pasta s fluoridem jemně čistí, osvěžuje zuby a chrání citlivou zubní sklovinu před poškozením. Její pomerančová vůně je velmi chytlavá.
170,00 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA v tubě 75ml - bílá

Přírodní bílá zubní pasta s fluoridem v hliníkové tubě. Pomáhá předcházet zubnímu kazu a snižuje tvorbu povlaku pomocí přírodních složek. Máta se šalvějí příjemně osvěží dech.
138,00 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA v tubě 75ml - černá

Přírodní zubní pasta, která je také mocná v boji proti zažloutnutí zubů. Šalvěj navíc přidává další část vitamínu A a antioxidantů, které zajišťují spolehlivý ochranný štít proti zubnímu kazu a volným radikálům. Voní díky přírodnímu mátovému oleji.
138,00 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA v tubě 75ml - máta

Přírodní mátová zubní pasta s fluoridem v hliníkové tubě. Pomáhá předcházet zubnímu kazu a snižuje tvorbu povlaku pomocí přírodních složek. Máta příjemně osvěží dech.
138,00 Kč s DPH