Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'wc kartáč'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Dřevěný stojan s dvojitým WC kartáčem

Kvalitní dvojitý WC kartáč z bukového dřeva má speciální tvar - vyčistí i pod okrajem záchodové mísy. Pro čištění toalety bez plastu a bez chemických prostředků. Dřevěný stojan s miskou slouží ke skladování štětky v suchu.
969,00 Kč s DPH

Dřevěný WC kartáč s přírodními štětinami

Kvalitní WC kartáč z bukového dřeva se světlými přírodními štětinami. Pro čištění záchodu bez plastu a bez chemických prostředků. WC štětku je třeba skladovat v suchu.
329,00 Kč s DPH

Dvojitý WC kartáč s přírodními štětinami

Kvalitní dvojitý WC kartáč z bukového dřeva má speciální tvar - vyčistí i pod okrajem záchodové mísy. Pro čištění toalety bez plastu a bez chemických prostředků. Dřevěnou štětku je třeba skladovat v suchu.
365,00 Kč s DPH

Dřevěný stojan s tvrdým WC kartáčem

Kvalitní tvrdý WC kartáč z bukového dřeva a s rostlinnými štětinami tampico. Pro čištění toalety bez plastu a bez chemických prostředků. Dřevěný stojan s miskou slouží ke skladování štětky v suchu.
889,00 Kč s DPH

Tvrdý WC kartáč s rostlinnými štětinami - velký

WC kartáč z bukového dřeva se štětinami ze směsi tvrdých rostlinných vláken. Čistěte toaletu účinně, ale bez plastu a bez chemie.
155,00 Kč s DPH

Kartáček na čištění vnitřku WC

Kartáček na čištění WC a pisoáru. Dostane se i do hůře dostupných prostor (roura, odtok záchodu). Kartáč je vyroben z bukového dřeva, kovového drátu a nylonových štětin.
325,00 Kč s DPH

Dřevěný WC kartáč Keller - s rostlinnými štětinami

Kvalitní dřevěný WC kartáč z bukového dřeva s tmavými rostlinnými štětinami střední tvrdosti. K čištění záchodu bez plastu. Rozložitelný.
149,00 Kč s DPH

Tvrdý WC kartáč Keller - s tampico štětinami

Kvalitní dřevěný WC kartáč z bukového dřeva s rostlinnými tampico štětinami větší tvrdosti. K čištění záchodu bez plastu. Rozložitelná.
149,00 Kč s DPH