Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'citrusové mýdlo'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Mýdlo Ponio - pomeranč a eukalypt

Mýdlo se svěží, pomerančovo-eukalyptovou vůní s jemně peelingovým efektem.
126,00 Kč s DPH

Mýdlo Ponio - levandule a verbena

Mýdlo se svěží, citrusově-bylinkovou vůní as jemným peelingovým efektem.
126,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - citrus a levandule (NA VLNÁCH)

Přírodní mýdlo "Na vlnách" se včelím voskem a svěží vůní levandule a litsea cubeba. Pomáhá ošetřovat a čistit pokožku bez známek podráždění a chrání ji před vysušením, působí antimykoticky, antisepticky a deodoračně.
117,00 Kč s DPH

Mydlove - olivové mýdlo citronela - máta

Přírodně ručně dělané olivové mýdlo citronela-máta. Přináší hydrataci, tlumí záněty a podporuje hojení. Vhodné pro mytí celého těla včetně obličeje. Mýdlo je vyrobeno šetrnou metodou za studena. Není testováno na zvířatech.
135,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - pomeranč a máta (POMERANČOVÁ SVĚŽOST)

Přírodní mýdlo "Pomerančová svěžest" s kakaovým máslem a citrusově bylinnou vůní. Mýdlo zabraňuje praskání vlásečnic, odstraňuje jedovaté látky z těla, pomáhá odbourávat stres a navíc působí i jako přírodní repelent. Má také jemné peelingové vlastnosti.
116,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - MALÝ PRINC

Přírodní designové mýdlo "Malý princ" s bambuckým máslem a svěží citrusově bylinnou vůní. Pomáhá ošetřovat a čistit pokožku bez známek podráždění a chrání ji před vysušením a také působí antisepticky.
165,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - růžovo-jasmínové (RŮŽOVÁ ALEJ)

Přírodní růžovo-jasmínové mýdlo "Růžová alej" s kakaovým máslem a svěží květinovo-citrusovou vůní. Pomáhá zjemnit pleť a krásně ji hydratuje.
116,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - HARRY POTTER (9 ¾)

Přírodní designové mýdlo "9 ¾" pro každého fanouška Harry Pottera. V barvách Nebelvírské fakulty. Kombinace esenciálních olejů citrónová tráva, levandule, mandarinka, máta a geranium působí svěže s květinovým podtónem. Pomáhá ošetřovat a čistit pokožku bez známek podráždění a chrání ji před vysušením.
129,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - ŠTRBSKÉ PLESO

Přírodní designové mýdlo "Štrbské pleso" pro milovníky přírody. Kombinace esenciálních olejů cypřiš, tea tree, cedrové dřevo a bergamont má krásnou dřevitou vůni s podtónem citrusu. Pomáhá ošetřovat a čistit pokožku bez známek podráždění a chrání ji před vysušením.
145,00 Kč s DPH