Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'kartáč na láhve'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Kartáč na láhve - průměr 60mm

Kartáč na láhve s přírodními štětinami bez příměsí. Vyrobená z přírodních materiálů - drát a prasečí štětiny. Kartáček použijete na čištění - kojenecké láhve, mlékové láhve, zavařeninové sklenice, nerezové termosky.
134,00 Kč s DPH

Kartáč na láhve - 30mm s bavlněnou špičkou

Kartáč na láhve s přírodními štětinami a s bavlněnou špičkou - pro lepší čištění záhybů. Vyrobená z přírodních materiálů - drát a prasečí štětiny. Kartáček použijete na kojenecké láhve, mlékové láhve...
89,00 Kč s DPH

Kartáč na láhve polokulatý - tvrdé štětiny

Polokoulatý kartáč z přírodních tvrdých štětin efektivně vyčistí skleněné i nerezové láhve. Tělo kartáčku je vyrobeno z neošetřeného bukového dřeva – aby nepraskalo, můžete jej jednou za čas přetřít stolním olejem. Bez plastu.
127,00 Kč s DPH

Kartáč na láhve polokulatý - měkké štětiny

Polokoulatý kartáč z přírodních měkkých štětin efektivně vyčistí skleněné i nerezové láhve. Tělo kartáčku je vyrobeno z neošetřeného bukového dřeva – aby nepraskalo, můžete jej jednou za čas přetřít stolním olejem.
127,00 Kč s DPH

Kartáč na láhve kulatý - měkké štětiny

Dřevěný kulatý kartáč na láhve s měkčími koňskými štětinami. Kartáček je vhodný na čištění skleněných lahví se širokým hrdlem, zavařeninové sklenice, vázy či jiné skleněné nádoby.
114,00 Kč s DPH

Kartáč na láhve kulatý - tvrdé štětiny

Kulatý dřevěný kartáč na láhve s tvrdými rostlinnými štětinami. Kartáček je vhodný na čištění skleněných lahví se širokým hrdlem, zavařeninové sklenice, vázy či jiné skleněné nádoby.
114,00 Kč s DPH