Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'mýdlo bez vůně'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Mýdlo ovečka s ovčím mlékem - bez vůně

Mýdlo ve tvaru ovečky s ovčím mlékem, mandlovým olejem a bambuckým máslem. Bez specifické vůně. Použít můžete jako mýdlo na ruce nebo mýdlo na sprchování. Dodáváme bez obalu. :-)
82,00 Kč s DPH

Mýdlo Ponio - bambucké jemné

Mýdlo z bambuckého másla je pevné a krémové – vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Pomáhá zvláčňovat pokožku a zmírňuje suchost. Mýdlo je bez jakýchkoli dodatečných barviv a vůně. Nejpevnější mýdlo od značky Ponio.
93,00 Kč s DPH

Mýdlo Ponio - olivové jemné

Olivové mýdlo je velmi jemné s měkčí konzistencí – vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Pokožku zjemňuje a hydratuje. Mýdlo je bez jakýchkoli dodatečných barviv a vůně.
91,00 Kč s DPH

Mýdlo Ponio - rakytníkové jemné

Jemné rakytníkové mýdlo se slabou, přirozenou svěže ovocnou vůní z rakytníkového oleje. Je vhodné k ošetření suché či zralejší pokožky.
89,00 Kč s DPH 91,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - základní s včelím voskem (AŽ NA KŮŽI)

Základní přírodní mýdlo "Až na kůži" se včelím voskem, bez přidaných vůní a barev, je proto vhodné i pro nejcitlivější pokožku.
91,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - základní s kakaovým máslem (JSEM NAHÝ)

Přírodní mýdlo „Jsem nahý“ s kakaovým máslem bez přidání barviv a esenciálních olejů, je proto vhodné i pro nejcitlivější pokožku.
91,00 Kč s DPH

Mýdlo s ovčím mlékem - jemné

Jemné mýdlo s ovčím mlékem, mandlovým olejem, bambuckým máslem - bez vůně. Neobsahuje palmový olej. Na ruce i na tělo. Dodáváme bez obalu. :-)
91,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - základní s bambuckým máslem (NĚŽNÝ DOTEK)

Jemné přírodní mýdlo "Něžný dotek" je ručně dělané mýdlo s obsahem kakaového a bambuckého másla. Mýdlo neobsahuje vonné složky ani barviva, je proto vhodné i pro nejcitlivější pokožku. Pomáhá zvláčňovat suchou pokožku a udržovat její přirozenou vlhkost.
91,00 Kč s DPH