Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'květinové mýdlo'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Mýdlo ovečka s ovčím mlékem - louka

Mýdlo ve tvaru ovečky s ovčím mlékem, mandlovým olejem a bambuckým máslem. S vůní rozkvetlé louky. Použít můžete jako mýdlo na ruce nebo mýdlo na sprchování. Dodáváme bez obalu. :-)
81,00 Kč s DPH

Mýdlo Ponio - cukrová pivoňka s rakytníkem

Mýdlo se sladkou květinovou vůní, kterému rakytník dodává jemný ovocný podtón. Vhodné k relaxaci, uvolnění stresu či navození romantické nálady :-).
125,00 Kč s DPH

Kastilské mýdlo Dr. Bronner´s - růže

Tuhé růžové kastilské univerzální mýdlo - pro mytí těla, obličeje i vlasů. Biologicky odbouratelné.
152,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - květinové (KVĚTINOVÁ SLAVNOST)

Přírodní mýdlo "Květinová slavnost" obohacené kakaovým máslem. Květinové esenciální oleje mají antibakteriální, antiseptické účinky. Pomáhá zvláčňovat suchou pokožku a udržovat její přirozenou vlhkost.
114,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - měsíček (S PAPRSKY SLUNCE)

Přírodní mýdlo "S paprsky slunce" se včelím voskem a extraktem měsíčku lékařského se svěží květinově bylinnou vůní. Pomáhá ošetřovat a čistit pokožku bez známek podráždění a chrání ji před vysušením. Esenciální oleje v mýdle mají antibakteriální, antiseptické a zklidňující účinky.
101,00 Kč s DPH

Mýdlo s ovčím mlékem - růže

Mýdlo s ovčím mlékem, mandlovým olejem, bambuckým máslem as jemně sladkou vůní růže – na ruce i na tělo. Neobsahuje palmový olej. Dodáváme bez obalu. :-)
99,00 Kč s DPH

Mýdlo s ovčím mlékem - louka

Mýdlo s ovčím mlékem, mandlovým olejem, bambuckým máslem as vůní rozkvetlé louky - na ruce i na tělo. Neobsahuje palmový olej. Dodáváme bez obalu. :-)
99,00 Kč s DPH

Mydlove - olivové mýdlo geraniová růže

Přírodně ručně dělané olivové mýdlo s geraniovou růží. Olivový olej pokožku šetrně čistí a hloubkově hydratuje. Má květinovou vůni. Je vyrobeno šetrnou metodou za studena. Není testováno na zvířatech.
132,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - květinové (ROZKVETLÁ LOUKA)

Přírodní mýdlo "Rozkvetlá louka" s kakaovým máslem, lákavou květinovou vůní a sušenými bylinkami. Mýdlo působí antibakteriálně, má protizánětlivé vlastnosti.
101,00 Kč s DPH

Mýdlo MusK - růžovo-jasmínové (RŮŽOVÁ ALEJ)

Přírodní růžovo-jasmínové mýdlo "Růžová alej" s kakaovým máslem a svěží květinovo-citrusovou vůní. Pomáhá zjemnit pleť a krásně ji hydratuje.
114,00 Kč s DPH