Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'prachovka'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Velká prachovka z pštrosího peří

Prachovku můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Prachovka z pštrosa na jemný prach v poličkách a skříňkách. Velká prachovka z peří má dlouhou rukojeť - dosáhnete s ní téměř všude. :-) Vhodná i pro žaluzie.
653,00 Kč s DPH

Prachovka na pavučiny - kozí vlas

Prachovku můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Prachovka na pavučiny s dlouhou dřevěnou rukojetí. Vyrobeno z přírodních materiálů - dřevo a jemný kozí vlas.
1025,00 Kč s DPH

Kartáček (prachovka) na notebook

Dřevěný kartáček na notebook/počítač má dva druhy štětin - jemné na monitor, pevnější na klávesnici. Prachovka je vyrobena z přírodních materiálů - dřevo, kozí a koňské štětiny.
202,00 Kč s DPH

Malá prachovka s kozím vlasem

Ručně vyrobená, hustá a jemná prachovka s kozím vlasem – nejen na knihovničku.
633,00 Kč s DPH

Střední prachovka z pštrosího peří

Střední prachovka z pštrosího peří poslouží k drobnostem v poličkách i na žaluzie. S dřevěnou rukojetí.
402,00 Kč s DPH

Dřevěná prachovka na knihy - kozí vlasy

Dřevěná prachovka pro každého knihomole... Nemusíte se bát, že by jemné kozí vlasy něco „poškrábaly“ – pokud byste chtěli s prachovkou přejít po monitoru, televizní obrazovce, křehkých soškách či jiných doplňcích. Vyrobená z přírodních materiálů - hruškové dřevo a kozí vlasy.
240,00 Kč s DPH

Malá prachovka z pštrosího peří

Malá prachovka z pštrosího peří poslouží k drobnostem v poličkách i na žaluzie. S dřevěnou rukojetí.
291,00 Kč s DPH

Kartáček na vinylové desky

Fanoušek vinylových desek by se měl o ně dobře starat. Pomoci mu v tom může taky dvouřadý kartáček na prach. Vyrobeno z přírodních materiálů - dřevo a jemné kozí vlasy.
405,00 Kč s DPH

Prachovka na čištění listů rostlin - kozí vlasy

Pro milovníky pokojových rostlin. Prachovka pro čištění listů pokojových rostlin. Prachovka je vyrobena na způsob "pinzety" z jemných kozích vlasů umí šetrně prach z listů odstranit. Toto zboží je na objednávku - v případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
987,00 Kč s DPH

Prachovka s rukojetí na pavučiny - 80cm

Prachovka s dlouhou rukojetí ideální pro ometání pavučin. Hlavice má dva otvory – můžete ji přestavit do jiného úhlu podle toho, zda potřebujete očistit například roh místnosti. Délka rukojeti je 80cm. Toto zboží je na objednávku - v případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
936,00 Kč s DPH

Prachovka z vlny dlouhá - 75cm

Prachovka z vlny dokáže díky svým přirozeným vlastnostem (jemnost, měkkost) snadno očistit a oprášit i ty nejkřehčí věci.
443,00 Kč s DPH

Malá dřevěná prachovka - štětec

Malá dřevěná prachovka pro nábytek, drobnosti, sošky, úzké prostory. Prachovka je ve tvaru štětce. Štětec je vyroben z přírodních materiálů - dřevo a prasečí štětiny.
228,00 Kč s DPH