Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'kartáček na ovoce a zeleninu'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Dřevěný kartáček na ovoce - buk

Dřevěný kartáček na ovoce se dvěma druhy štětin - měkké a pevné. Kartáček využijete například při zavařování ovoce - k čištění broskví, meruněk, hrušek... Kartáč je z přírodních materiálů - bukové dřevo a přírodní štětiny.
164,00 Kč s DPH

Dřevěný kartáček na ovoce - termodřevo

Dřevěný kartáček na ovoce se dvěma druhy štětin - měkké a pevné. Kartáček využijete například při zavařování ovoce - k čištění broskví, meruněk, hrušek... Kartáč je z přírodních materiálů - termodřevo a přírodní štětiny.
197,00 Kč s DPH

Kartáček na zeleninu

Kartáček na čištění zeleniny z bukového dřeva se dvěma druhy vláken. Využijete při čištění brambor, mrkve, petržele, okurek, celeru, červené řepy a další zeleniny.
89,00 Kč s DPH

Kartáček na zeleninu z kokosového vlákna

Kartáček z kokosu s praktickým očkem na zavěšení. Kartáč je skvělý na čištění zeleniny od hlíny nebo jako náhrada klasické drátěnky.
51,00 Kč s DPH

Dřevěný kartáček na zeleninu - ryba

Dřevěný kartáček na zeleninu se dvěma druhy vláken. Originální - ve tvaru ryby. Dobrá pro čištění a mytí zeleniny, pokud si na ní chcete slupku s vitamíny ponechat. S praktickou koženou šňůrkou na zavěšení.
177,00 Kč s DPH

Malý dřevěný kartáček na zeleninu

Malý dětský dřevěný kartáček na čištění zeleniny. Se dvěma druhy vláken. Ideální na čištění od bláta a hlíny, ale i na slupky – pokud nechcete zeleninu loupat vůbec. Využijete při čištění brambor, mrkve, petržele, okurek, celeru, červené řepy a další zeleniny. Kartáč je vyroben z přírodních materiálů - bukové dřevo a rostlinné štětiny.
106,00 Kč s DPH