Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'sáčky na potraviny'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Plátěný sáček - velký TV

Plátěný sáček je vyroben z biobavlny a zcela zkompostovatelný. Vhodný pro přenos chleba, rohlíků, bagetek, housek až domů, ale i pro nabírání zeleniny a ovoce, která by se Vám bez sáčku rozkutálela.
102,00 Kč s DPH

Plátěný sáček MS

Plátěný sáček z biobavlny - použijte jej na přenášení pečiva z obchodu domů, na skladování sušených bylinek, hub atd. Díky praktické stahovací šňůrce se obsah nevysype.
80,00 Kč s DPH

Plátěné sáčky MS - 2ks

Plátěné sáčky z biobavlny - použijte je na přenášení pečiva z obchodu domů, na skladování sušených bylinek, hub atd. Díky praktické stahovací šňůrce se obsah nevysype.
145,00 Kč s DPH

Síťovaný sáček na ovoce a zeleninu MS

Síťovaný sáček je vyroben z biobavlny. Používá se především na nákup ovoce a zeleniny, ale můžete ho použít například i na sběr bylinek.
79,00 Kč s DPH

Síťované sáčky na ovoce a zeleninu MS - 2ks

Síťované sáčky jsou vyrobeny z biobavlny. Používají se především na nákup ovoce a zeleniny, ale můžete je použít například i na sběr bylinek.
139,00 Kč s DPH 127,00 Kč s DPH

Sáčky na ovoce a zeleninu - Take5nets

Balení obsahuje 5 síťovaných sáčků vhodných pro nákup ovoce a zeleniny. Sáčky mají stahovací šňůrku, která zajistí, že vám nákup nevypadne.
240,00 Kč s DPH 185,00 Kč s DPH

Kompostovatelné malé sáčky Biobag - 300ks

Malé sáčky "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky a tašky zejména v situacích, kdy nelze použít opakovaně použitelné sáčky. Použijete je při nákupu, na maso, do mrazáku nebo i jako sáčky na bioodpad. Po použití se rozloží beze zbytku.
695,00 Kč s DPH

Jutový sáček na cibuli

Jutová kapsa na skladování má kulaté pevné dno - dokáže pěkně stát na rovném povrchu i když je plná. Chrání cibuli a česnek před světlem a vlhkostí (což brání jejich klíčení a hnilobě).
289,00 Kč s DPH

Jutový sáček na brambory

Jutový sáček slouží ke skladování brambor v suchu. Jutovina zvenčí a bavlna zevnitř zajišťují dobrou prodyšnost.
425,00 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky na potraviny do mrazáku BioBag - 4l - 25ks

Sáčky do mrazničky "BioBag" jsou 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na kukuřičném základě. Biologicky rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky - používejte je na zmrazování masa, ryb, zeleniny, ovoce,...
75,00 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky na potraviny do mrazáku BioBag - 6l - 20ks

Vrecká na mrazenie "BioBag" sú na 100% kompostovateľné vďaka tomu, že sú vyrobené na báze kukurice. Rozložiteľné vrecká z bioplastu sú náhradou za mikroténové sáčky - použijete ich pri mrazení mäsa, rýb, zeleniny, ovocia,...
80,00 Kč s DPH