Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'balzám na rty'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Tyčinka Ponio - balzám na rty - máta a pomeranč

Příjemně známá, svěže-sladká, šťavnatá vůně máty kadeřavé a pomeranče - ukrytá ve výživné tyčince od Ponio, která zanechá na rtech sametový pocit bez lepkavosti. :-)
177,00 Kč s DPH

Tyčinka Ponio - balzám na rty - meloun

Letní, osvěžující, lehká tyčinka na rty od Ponio - kombinace vůní s tóny melounu, grepu a limetky. Nejedná se tedy o žádný sladký melounek, spíše hořko-svěží mix s citrusy.
177,00 Kč s DPH

Tyčinka Ponio - balzám na rty - mango a zázvor

Tyčinka na rty Ponio s hřejivou, sladko-kořenito-ovocnou vůní, připomíná tak trochu teplý, slunečný podzim. Najdete v ní tóny manga, zázvoru, ale také sladkého pomeranče.
177,00 Kč s DPH

Tyčinka Ponio - balzám na rty - vanilka a kokos

Balzám na rty od Ponio s jemnou vanilkovo-kokosovou vůní.
177,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - lesní jahoda

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S jemným aroma - lesní jahoda. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - mandarinka

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. Se svěžím aroma - mandarinka. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - včelí kokos

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - třešeň

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S jemným aroma - třešeň. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - bylinková zahrada

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S přidanými esenciálními oleji levandule a máty peprné. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH