Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Nákupní sáčky

Nošení vlastních tašek šetří životní prostředí - už nebudete potřebovat mikrotenové sáčky ani plastové tašky.

Plátěné a síťové sáčky jsou primárně určeny k přenášení potravin (pečiva, ovoce, zeleniny), nikoliv ke skladování :-).

Kompostovatelné sáčky lze použít i pro skladování potravin v lednici/mrazáku a lze je snadno kompostovat v domácím kompostu.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Sáčky na ovoce a zeleninu - Take5nets

Balení obsahuje 5 síťovaných sáčků vhodných pro nákup ovoce a zeleniny. Sáčky mají stahovací šňůrku, která zajistí, že vám nákup nevypadne.
240 Kč s DPH 177 Kč s DPH

Plátěný sáček - velký TV

Plátěný sáček je vyroben z biobavlny a zcela zkompostovatelný. Vhodný pro přenos chleba, rohlíků, bagetek, housek až domů, ale i pro nabírání zeleniny a ovoce, která by se Vám bez sáčku rozkutálela.
101 Kč s DPH

Plátěný sáček MS

Plátěný sáček z biobavlny - použijte jej na přenášení pečiva z obchodu domů, na skladování sušených bylinek, hub atd. Díky praktické stahovací šňůrce se obsah nevysype.
78 Kč s DPH

Plátěné sáčky MS - 2ks

Plátěné sáčky z biobavlny - použijte je na přenášení pečiva z obchodu domů, na skladování sušených bylinek, hub atd. Díky praktické stahovací šňůrce se obsah nevysype.
139 Kč s DPH

Síťovaný sáček na ovoce a zeleninu MS

Síťovaný sáček je vyroben z biobavlny. Používá se především na nákup ovoce a zeleniny, ale můžete ho použít například i na sběr bylinek.
78 Kč s DPH

Síťované sáčky na ovoce a zeleninu MS - 2ks

Síťované sáčky jsou vyrobeny z biobavlny. Používají se především na nákup ovoce a zeleniny, ale můžete je použít například i na sběr bylinek.
139 Kč s DPH 124 Kč s DPH

Sada sáčků na potraviny - MS

Sada obsahuje dva síťované a jeden plátěný sáček z biobavlny. Jsou vhodné na přenášení pečiva z obchodu domů, na zeleninu, ovoce.
205 Kč s DPH

Nákupní sada z biobavlny TV - 6ks

Sada obsahuje pevnou plátěnou nákupní tašku přes rameno, dva síťové střední sáčky na ovoce/zeleninu, síťový malý sáček na ovoce/zeleninu, malý sáček z tenkého plátna na pečivo, větší sáček ze silnějšího plátna na chléb.
496 Kč s DPH

Taška na bagetu z biobavlny

Polodlouhá taška ze silnějšího plátna cíleně určená na bagety.
127 Kč s DPH

Taška na chléb z biobavlny

Tato elegantní bavlněná kapsa se postará o to, abyste si i větší bochník přinesli domů pěkně v pořádku a v čistotě. Praktické stahování zabrání, aby se pečivo dostalo ze sáčku ven.
195 Kč s DPH

Kompostovatelné nákupní tašky Biobag - 20l - 25ks

Nákupní tašky "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky a tašky zejména v situacích, kdy nelze použít opakovaně použitelné sáčky. Použijete je při nákupu, na maso, do mrazáku nebo i jako sáčky na bioodpad. Po použití se rozloží beze zbytku.
96 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky Eko Status - L (100ks)

BIO kompostovatelné sáčky - skvělá náhrada mikrotenových sáčků. Jsou prodyšné, transparentní a jemné na dotek. Materiál vyrobený z rostlin i rostlinných škrobů bez GMO. Kapsy mohou mít hnědý nebo zelený potisk.
132 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky Eko Status - M (100ks)

BIO kompostovatelné sáčky - skvělá náhrada mikrotenových sáčků. Jsou prodyšné, transparentní a jemné na dotek. Materiál vyrobený z rostlin i rostlinných škrobů bez GMO.
106 Kč s DPH

Kompostovatelné tašky Eko Status - 3kg (50ks)

Bio kompostovatelné tašky s uchy vyrobeny z rostlin a kukuřičného škrobu. Použít se mohou jako sáčky nebo menší tašky na nákup a sedí i do nádob na kuchyňský odpad o objemu 7l. V roli je 50ks.
101 Kč s DPH

Kompostovatelné tašky Eko Status - 5kg (50ks)

Bio kompostovatelné tašky s uchy vyrobeny z rostlin a kukuřičného škrobu. Použít se mohou jako sáčky nebo menší tašky na nákup a sedí i do nádob na kuchyňský odpad o objemu 10l. V roli je 50ks.
132 Kč s DPH

Kompostovatelné tašky Ekoway - 25x45cm (50ks)

Sáčky "Ekoway" jsou 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu. Kompostovatelné sáčky jsou náhradou za mikrotenové a plastové sáčky, zejména v situacích, kdy nelze použít opakovaně použitelné sáčky. Můžete je použít na nákupy, na maso, do mrazáku nebo dokonce jako sáčky na bioodpad. Po použití se beze zbytku rozloží.
101 Kč s DPH

Kompostovatelné malé sáčky Biobag - 300ks

Malé sáčky "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky a tašky zejména v situacích, kdy nelze použít opakovaně použitelné sáčky. Použijete je při nákupu, na maso, do mrazáku nebo i jako sáčky na bioodpad. Po použití se rozloží beze zbytku.
670 Kč s DPH