Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Keap Leaf

Keep leaf logo

Kolekce společnosti Keep Leaf jsou navrženy s ohledem na životní prostředí a podporují opětovně použitelné, organické a udržitelné produkty a materiály. Jejich cílem je snížit množství toxinů a odpadu, který se dostává na skládky a do půdy, a pomoci tak učinit ze světa zelenější místo pro budoucí generace. Všechny produkty neobsahují olovo, ftaláty a BPA.

Keep Leaf založila Jaswinder Salh, matka z Toronta s vášní pro textil a design. S rostoucím zájmem o naše životní prostředí a přesvědčivou touhou snížit svoji uhlíkovou stopu začala Jas vyvíjet produkty, které vypadají skvěle a zapadají do environmentálně uvědomělého životního stylu.

Jas ví, že k tomu, aby si spotřebitelé upřednostnili opakovaně použitelné produkty před pohodlností jednorázových, musí být opakovaně použitelné produkty více než jen zelené – musí být také stylové. Obaly na svačinu a tašky na oběd Keep Leaf ukazují, že být zelený neznamená být nudný, ale zábavný a šik.

Keep Leaf věří v etickou výrobu a jejich produkty se vyrábějí v jejich ženském družstvu v Indii. Družstvo dává ženám příležitost pracovat, což jim umožňuje dosáhnout rovnosti pohlaví a cítit se skutečně oprávněně.

https://keepleaf.com/

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Látková kapsa na svačinu - geo

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem geo. Od značky Keep Leaf.
177,00 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - hvězdičky

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem hvězd. Od značky Keep Leaf.
177,00 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - kvítky

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem květin. Od značky Keep Leaf.
177,00 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - ovoce

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem ovoce. Od značky Keep Leaf.
177,00 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - robot

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem robota. Od značky Keep Leaf.
177,00 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - síť

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem sítě. Od značky Keep Leaf.
177,00 Kč s DPH