Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Kompostovatelné sáčky, tašky a pytle na odpad

Kompostovatelné sáčky a pytle, které jsou rozložitelné i v domácím kompostu. Přehlednou nabídku najdete na našem blogu.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Kompostovatelné pytle na odpad Eko Status - 7l - 25ks

Bio kompostovatelné pytle na odpad vyrobené z rostlin. Sedí na provětrávaný koš o objemu 7l určený pro sběr biologicky rozložitelného kuchyňského odpadu z domácností. V roli je 25ks.
66,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Biobag - 10l - 25ks

Pytle do koše "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Sáčky na odpad jsou vhodné pro sběr bioodpadu i jiného odpadu, avšak samotný sáček patří do kompostu nebo do hnědé sběrné nádoby.
89,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Eko Status - 10l - 25ks

Bio kompostovatelné pytle na odpad vyrobené z rostlin. Sedí na provětrávaný koš o objemu 10l určený pro sběr biologicky rozložitelného kuchyňského odpadu z domácností. V roli je 25ks.
76,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Ekoway - 10l - 25ks

Pytle do koše jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny z bramborového škrobu. Sáčky na odpad jsou vhodné pro sběr bioodpadu i jiného odpadu, avšak samotný sáček patří do kompostu nebo do hnědé sběrné nádoby. Extra pevné. Role obsahuje 25ks
74,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Eko Status - 15l - 25ks

Bio kompostovatelné pytle na odpad o objemu 15l vyrobené z rostlin. Vhodné pro sběr biologicky rozložitelného kuchyňského odpadu z domácností. V roli je 25ks.
97,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Biobag - 30l - 25ks

Pytle do koše "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Sáčky na odpad jsou vhodné pro sběr bioodpadu i jiného odpadu, avšak samotný sáček patří do kompostu nebo do hnědé sběrné nádoby.
110,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Eko Status - 35l - 15ks

Bio kompostovatelné pytle na odpad o objemu 35l vyrobené z rostlin. Určeno pro sběr biologicky rozložitelného kuchyňského odpadu z domácností nebo pro sběr jiného bio odpadu, jako je listí, tráva atp. Vhodné do hnědých sběrných nádob. Možnost použití i na
84,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Ekoway - 35l - 15ks

Pytle do koše jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny z bramborového škrobu. Sáčky na odpad jsou vhodné pro sběr bioodpadu i jiného odpadu, avšak samotný sáček patří do kompostu nebo do hnědé sběrné nádoby. Role obsahuje 15ks sáčků o obje
84,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Ekoway - 60l - 10ks

Pytle do koše jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny z bramborového škrobu. Sáčky na odpad jsou vhodné pro sběr bioodpadu i jiného odpadu, avšak samotný sáček patří do kompostu nebo do hnědé sběrné nádoby. Extra pevné. Role obsahuje 10ks
102,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Biobag - 80l - 20ks

Pytle do koše "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Sáčky na odpad jsou vhodné pro sběr bioodpadu i jiného odpadu, avšak samotný sáček patří do kompostu nebo do hnědé sběrné nádoby. Extra pevné.
335,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Biobag - 125l - 10ks

Pytle do koše "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Sáčky na odpad jsou vhodné pro sběr bioodpadu i jiného odpadu, avšak samotný sáček patří do kompostu nebo do hnědé sběrné nádoby. Extra pevné.
329,00 Kč s DPH

Kompostovatelné pytle na odpad Biobag - 240l - 12ks

Pytle do koše "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Sáčky na odpad jsou vhodné pro sběr bioodpadu i jiného odpadu, avšak samotný sáček patří do kompostu nebo do hnědé sběrné nádoby. Extra velké a pevné.
385,00 Kč s DPH

Kompostovatelné malé sáčky Biobag - 300ks

Malé sáčky "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky a tašky zejména v situacích, kdy nelze použít opakovaně použitelné sáčky. Použijete je při nákupu, na maso, do mrazáku nebo i jako sáčky na bioodpad. Po použití se rozloží beze zbytku.
685,00 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky Eko Status - L (100ks)

BIO kompostovatelné sáčky - skvělá náhrada mikrotenových sáčků. Jsou prodyšné, transparentní a jemné na dotek. Materiál vyrobený z rostlin i rostlinných škrobů bez GMO. Kapsy mohou mít hnědý nebo zelený potisk.
135,00 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky Eko Status - M (100ks)

BIO kompostovatelné sáčky - skvělá náhrada mikrotenových sáčků. Jsou prodyšné, transparentní a jemné na dotek. Materiál vyrobený z rostlin i rostlinných škrobů bez GMO.
107,00 Kč s DPH

Kompostovatelné nákupní tašky Biobag - 20l - 25ks

Nákupní tašky "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky a tašky zejména v situacích, kdy nelze použít opakovaně použitelné sáčky. Použijete je při nákupu, na maso, do mrazáku nebo i jako sáčky na bioodpad. Po použití se rozloží beze zbytku.
96,00 Kč s DPH

Kompostovatelné tašky Eko Status - 3kg (50ks)

Bio kompostovatelné tašky s uchy vyrobeny z rostlin a kukuřičného škrobu. Použít se mohou jako sáčky nebo menší tašky na nákup a sedí i do nádob na kuchyňský odpad o objemu 7l. V roli je 50ks.
102,00 Kč s DPH

Kompostovatelné tašky Eko Status - 5kg (50ks)

Bio kompostovatelné tašky s uchy vyrobeny z rostlin a kukuřičného škrobu. Použít se mohou jako sáčky nebo menší tašky na nákup a sedí i do nádob na kuchyňský odpad o objemu 10l. V roli je 50ks.
135,00 Kč s DPH

Kompostovatelné tašky Ekoway - 25x45cm (50ks)

Sáčky "Ekoway" jsou 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu. Kompostovatelné sáčky jsou náhradou za mikrotenové a plastové sáčky, zejména v situacích, kdy nelze použít opakovaně použitelné sáčky. Můžete je použít na nákupy, na maso, do mrazáku nebo dokonce jako sáčky na bioodpad. Po použití se beze zbytku rozloží.
102,00 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky na potraviny do mrazáku BioBag - 4l - 25ks

Sáčky do mrazničky "BioBag" jsou 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na kukuřičném základě. Biologicky rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky - používejte je na zmrazování masa, ryb, zeleniny, ovoce,...
73,00 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky na potraviny do mrazáku BioBag - 6l - 20ks

Vrecká na mrazenie "BioBag" sú na 100% kompostovateľné vďaka tomu, že sú vyrobené na báze kukurice. Rozložiteľné vrecká z bioplastu sú náhradou za mikroténové sáčky - použijete ich pri mrazení mäsa, rýb, zeleniny, ovocia,...
79,00 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky pro pejsky Ekoway - 15ks

Patří se uklidit po našich mazlíčcích :). Kompostovatelné (rozložitelné) sáčky na exkrementy mohou být lepší alternativou k plastovým sáčkům. Nevyhazujte sáčky s obsahem do přírody. Sáčky jsou smotané do malé role - role obsahuje 15ks sáčků.
30,00 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky pro pejsky Biobag - 50ks

Kakací sáčky pro pejsky "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. V balení je 50ks sáčků. Kompostovatelné (rozložitelné) sáčky na exkrementy mohou být lepší alternativou k plastovým sáčkům. Nevyhazujte sáčky s obsahem do přírody.
97,00 Kč s DPH