Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'ťuli a ťuli'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Ťuli a Ťuli - přírodní repelent proti klíšťatům - 50ml

S přicházejícím letním počasím se zvyšuje také množství klíšťat v přírodě. Přírodní tuhý repelent Ťuli a Ťuli odpudí klíšťata, zregeneruje pokožku a navíc nádherně voní.
255,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - přírodní repelent proti komárům a hmyzu - 100ml

Přírodní repelent je účinný proti komárům, mouchám, pavoukům a jinému bodavému a otravnému hmyzu. Částečně chrání také vůči klíšťatům. Stejně velmi účinně uklidní svědění a otok po bodnutí hmyzem. Repelent ránu na pokožce dezinfikuje a urychlí její uzdravení.Obal sa môže líšiť.
385,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - lesní jahoda

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S jemným aroma - lesní jahoda. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
145,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - mandarinka

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. Se svěžím aroma - mandarinka. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
145,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - včelí kokos

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
145,00 Kč s DPH

Deodorant Ťuli a Ťuli - citrus a levandule - 60ml

Přírodní deodorant od značky Ťuli a Ťuli je vyroben z těch nejkvalitnějších přísad a esenciálních olejů. Přírodní slovenská kosmetika. Neucpává póry, odstraňuje nepříjemný zápach. S vůní esenciálních olejů citrus a levandule. Balen v papírové tubě.
275,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - dětský olej na zadeček - 100ml

Dětský olej na zadeček Ťuli a Ťuli je určen pro citlivou dětskou pokožku. Směs kokosového oleje a kakaového másla výborně hydratuje a zklidňuje dětskou pokožku.
265,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - třešeň

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S jemným aroma - třešeň. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
145,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - bylinková zahrada

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S přidanými esenciálními oleji levandule a máty peprné. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
145,00 Kč s DPH