Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

BEN&ANNA

Ben&Anna

Německá veganská, udržitelná, přírodní a bezplastová kosmetika certifikáty NaTrue, Vegan a PeTA podporující aktivity za čisté oceány.

Jejich doménou jsou přírodní zubní pasty a deodoranty.

https://benandanna.uk/

 

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Přírodní deodorant BEN&ANNA - coco mania - 40g

Přírodní tuhý deodorant s příjemnou sladší kokosovou vůní nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Obsahuje sodu bikarbonu.
163 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - green fusion - 40g

Přírodní tuhý deodorant se směsí zeleného čaje a ovocných citrusových tónů nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Vůně je velmi jemná. Obsahuje sodu bikarbonu.
163 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - mint - 40g

Přírodní tuhý deodorant s příjemnou svěží mátovou vůní nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Obsahuje sodu bikarbonu.
163 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - persian lime - 40g

Přírodní tuhý deodorant s příjemnou svěží citrusovou vůní nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Obsahuje sodu bikarbonu.
163 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - pink grapefruit - 40g

Přírodní tuhý deodorant s jemnou svěží grapefruitovou vůní nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Obsahuje sodu bikarbonu.
163 Kč s DPH

Přírodní ústní voda BEN&ANNA - sensitive (500ml)

Přírodní ústní voda s bylinnými výtažky vhodná i při paradentóze a zánětech dásní.
283 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA v tubě 75ml - bílá

Přírodní bílá zubní pasta s fluoridem v hliníkové tubě. Pomáhá předcházet zubnímu kazu a snižuje tvorbu povlaku pomocí přírodních složek. Máta se šalvějí příjemně osvěží dech.
138 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA v tubě 75ml - černá

Přírodní zubní pasta, která je také mocná v boji proti zažloutnutí zubů. Šalvěj navíc přidává další část vitamínu A a antioxidantů, které zajišťují spolehlivý ochranný štít proti zubnímu kazu a volným radikálům. Voní díky přírodnímu mátovému oleji.
138 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA v tubě 75ml - máta

Přírodní mátová zubní pasta s fluoridem v hliníkové tubě. Pomáhá předcházet zubnímu kazu a snižuje tvorbu povlaku pomocí přírodních složek. Máta příjemně osvěží dech.
138 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - bílá

Přírodní zubní pasta, která je také mocná v boji proti zažloutnutí zubů. Šalvěj navíc přidává další část vitamínu A a antioxidantů, které zajišťují spolehlivý ochranný štít proti zubnímu kazu a volným radikálům. Voní díky přírodnímu mátovému oleji.
164 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - bílá s fluoridem

Klasická bílá přírodní zubní pasta s jemně bělícím účinkem a s přidaným fluoridem. Šalvěj navíc přidává další část vitamínu A a antioxidantů, které zajišťují spolehlivý ochranný štít proti zubnímu kazu a volným radikálům.
170 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - černá

Černá a silná – přírodní zubní pasta pro zářivě bílé zuby. Aktivní černé uhlí rozpouští zabarvení na zubech. Rakytník a heřmánek spolehlivě chrání vaše zuby a přírodní máta poskytuje speciální svěžest.
164 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - pomeranč s fluoridem

Přírodní zubní pasta s fluoridem jemně čistí, osvěžuje zuby a chrání citlivou zubní sklovinu před poškozením. Její pomerančová vůně je velmi chytlavá.
170 Kč s DPH

Přírodní zubní pasta BEN&ANNA ve skle 100ml - sensitive

Přírodní zubní pasta vhodná zejména pro citlivé zuby. Jemný, ručně sbíraný heřmánek působí důkladně a zároveň šetrně čistí zuby. Optimální ochrana pro citlivé zuby. Rakytník posiluje a chrání vaše zuby. Vhodná i pro děti.
164 Kč s DPH