Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Ťuli a Ťuli

Ťuli a Ťuli

Přírodní kosmetika Ťuli a Ťuli se vyrábí v rodinném kruhu od roku 2015 a za jejím vznikem stojí dnes již pětiletý Matej, jehož zdravotní problémy přivedly jeho maminku k myšlence vyrábět přírodní kosmetiku. Lenka sbírala a vyvíjela receptury vycházející z přírodních surovin a vyvinula je do současné podoby. Dnes pod značkou Ťuli a Ťuli naleznete 80 druhů přírodní kosmetiky a 50 druhů čistých přírodních esenciálních olejů.

Jejich přírodní kosmetika je naplněna intenzivní silou přírody. Ve skleněných obalech naleznete produkty vyrobené z BIO panenských olejů, 100% přírodních esenciálních olejů, z ovocných a bylinných extraktů, BIO včelích vosků, léčivých solí, BIO přírodních másel a z mnoha dalších přírodních pokladů.

https://www.tuliatuli.sk/

 

 

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Deodorant Ťuli a Ťuli - citrus a levandule - 60ml

Přírodní deodorant od značky Ťuli a Ťuli je vyroben z těch nejkvalitnějších přísad a esenciálních olejů. Přírodní slovenská kosmetika. Neucpává póry, odstraňuje nepříjemný zápach. S vůní esenciálních olejů citrus a levandule. Balen v papírové tubě.
263,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - bylinková zahrada

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S přidanými esenciálními oleji levandule a máty peprné. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - lesní jahoda

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S jemným aroma - lesní jahoda. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - mandarinka

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. Se svěžím aroma - mandarinka. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - třešeň

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. S jemným aroma - třešeň. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - balzám na rty - včelí kokos

Přírodní kosmetika slovenské výroby. Balzám ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. Balzám je balen v tubičce z recyklovaného papíru.
139,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - dětský olej na zadeček - 100ml

Dětský olej na zadeček Ťuli a Ťuli je určen pro citlivou dětskou pokožku. Směs kokosového oleje a kakaového másla výborně hydratuje a zklidňuje dětskou pokožku.
256,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - přírodní repelent proti klíšťatům - 50ml

S přicházejícím letním počasím se zvyšuje také množství klíšťat v přírodě. Přírodní tuhý repelent Ťuli a Ťuli odpudí klíšťata, zregeneruje pokožku a navíc nádherně voní.
248,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - přírodní repelent proti komárům a hmyzu - 100ml

Přírodní repelent je účinný proti komárům, mouchám, pavoukům a jinému bodavému a otravnému hmyzu. Částečně chrání také vůči klíšťatům. Stejně velmi účinně uklidní svědění a otok po bodnutí hmyzem. Repelent ránu na pokožce dezinfikuje a urychlí její uzdravení.Obal sa môže líšiť.
372,00 Kč s DPH

Ťuli a Ťuli - tělový malinový peeling - 85ml

Přírodní malinový tělový peeling má základ v BIO kokosovém oleji s přídavkem Epsomské soli, soli z Mrtvého moře, a pro intenzivnější čištění zbytků kůže jsou do něj přidána malinová jadérka.
172,00 Kč s DPH