Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Deodoranty

Přírodní deodoranty svým složením a vůní nebrání přirozenému procesu - pocení, neucpávají potní žlázy. Jejich funkcí je odstraňovat zápach. Pokud máte suchou pokožku, deodorant před použitím navlhčete. Díky své tuhé konzistenci dlouho vydrží.

Na výběr jsou deodoranty se sodou i bez ní, tuhé i krémové, v papírovém nebo skleněnéch obalu, od slovenských i zahraničních výrobců.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Krémový deodorant Kvitok - bylinkové opojení - 30ml

Deodorant v krémové verzi se svěží, bylinkovou vůní - vhodný pro muže i ženy.
177,00 Kč s DPH

Krémový deodorant Kvitok - chladivý vánek - 30ml

Deodorant v krémové verzi se svěží, chladivou vůní s citrusovým podtónem. Vhodná pro muže i pro ženy.
177,00 Kč s DPH

Krémový deodorant Kvitok - ranní rosa - 30ml

Deodorant v krémové verzi s jemnou, květinovou vůní s náznakem citrusů - vhodný zejména pro ženy.
177,00 Kč s DPH

Tuhý deodorant Kvitok - bylinkové opojení - 42ml

Tuhý deodorant se svěží, bylinkovou vůní - vhodný pro muže i ženy. Zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek, nebrání přirozenému odstraňování odpadních látek z těla a neobsahuje sodu bikarbonu, která je pro mnohé lidi dráždivá.
215,00 Kč s DPH

Tuhý deodorant Kvitok - chladivý vánek - 42ml

Tuhý deodorant se svěží, chladivou vůní s citrusovým podtónem - vhodný pro muže i ženy. Zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek, nebrání přirozenému odstraňování odpadních látek z těla a neobsahuje sodu bikarbonu, která je pro mnohé lidi dráždivá.
215,00 Kč s DPH

Tuhý deodorant Kvitok - ranní rosa - 42ml

Tuhý deodorant s jemnou, květinovou vůní s náznakem citrusů – vhodná zejména pro ženy. Zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek, nebrání přirozenému odstraňování odpadních látek z těla a neobsahuje sodu bikarbonu, která je pro mnohé lidi dráždivá.
215,00 Kč s DPH

Tuhý deodorant Kvitok - fruity - 42ml

Tuhý deodorant se sladkou květinovou vůní zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek, nebrání přirozenému odstraňování odpadních látek z těla a neobsahuje sodu bikarbonu, která je pro mnohé lidi dráždivá.
215,00 Kč s DPH

Deodorant bez sody Ponio lavandin - 50ml

Levandule se svěží mátou nebo antibakteriálním čajovníkem? V bezsodové verzi deodorantu lavandin jsou všechny tyto silice příjemně vyvážené a nemusíte tak váhat, která kombinace je lepší. Vhodná alternativa při pokožce, kterou dráždí soda.
228,00 Kč s DPH

Deodorant bez sody Ponio lemongrass - 50ml

Přírodní deodorant se silicemi citrónové trávy a čajovníku patří mezi nejoblíbenější ze všech pro svou univerzálnost (ideální volba pro muže i ženy) a poměrně trvanlivou svěží vůni. Vhodná alternativa při pokožce, kterou dráždí soda.
228,00 Kč s DPH

Deodorant bez sody Ponio mint - 50ml

Svěží, chladivý deodorant bez sody s mátou a čajovníkem. Díky němu můžete mít svěží pocit bez podráždění. Vhodná alternativa při pokožce, kterou dráždí soda.
228,00 Kč s DPH

Deodorant bez sody Ponio pink - 50ml

Pink má květinovou, sladko-svěží vůni, spíše ženskou. Vychází z vůně cukrová pivoňka, ale oproti ní má svěžejší, květinovo-citrusovou vůni. Vhodná alternativa při pokožce, kterou dráždí soda.
228,00 Kč s DPH

Deodorant Ponio fresh air - 50ml

Svěží a minimalistický deodorant - skvělá volba k prostřídání s vůní tea tree a lemongras. Chlapi se už nemohou vymlouvat, že Ponio deodoranty jsou pouze ženské.
228,00 Kč s DPH

Deodorant Ponio levandule a máta - 44ml

Levandule trochu jinak – s nádechem máty, což dodává deodorantu potřebnou svěžest.
228,00 Kč s DPH

Deodorant Ponio pomeranč a eukalypt - 50ml

Sladko-chladivá kombinace pomeranče a eukalyptu, jemnější, vhodná pro ženy i muže. Alternativa pro ty, kterým citrónová tráva ani čajovník nesedí.
228,00 Kč s DPH

Deodorant Ponio růžová alej - 44ml

Růžová alej není "prvoplánová kráska" jako ostatní deodoranty, možná nejprve pouvažujete, jestli se Vám líbí, má ale své vlastní svěže-sladké, jemné kouzlo.
202,00 Kč s DPH

Deodorant Ponio tea tree a lemongrass - 44ml

Jeden z nejoblíbenějších a nejúčinnějších deodorantů s vůní čajovníku a citrónové trávy.
228,00 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - coco mania - 40g

Přírodní tuhý deodorant s příjemnou sladší kokosovou vůní nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Obsahuje sodu bikarbonu.
163,00 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - green fusion - 40g

Přírodní tuhý deodorant se směsí zeleného čaje a ovocných citrusových tónů nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Vůně je velmi jemná. Obsahuje sodu bikarbonu.
163,00 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - mint - 40g

Přírodní tuhý deodorant s příjemnou svěží mátovou vůní nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Obsahuje sodu bikarbonu.
163,00 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - persian lime - 40g

Přírodní tuhý deodorant s příjemnou svěží citrusovou vůní nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Obsahuje sodu bikarbonu.
163,00 Kč s DPH

Přírodní deodorant BEN&ANNA - pink grapefruit - 40g

Přírodní tuhý deodorant s jemnou svěží grapefruitovou vůní nabízí jedinečnou a spolehlivou ochranu před vlhkostí a nepříjemným tělesným zápachem. Obsahuje sodu bikarbonu.
163,00 Kč s DPH

Deodorant Ťuli a Ťuli - citrus a levandule - 60ml

Přírodní deodorant od značky Ťuli a Ťuli je vyroben z těch nejkvalitnějších přísad a esenciálních olejů. Přírodní slovenská kosmetika. Neucpává póry, odstraňuje nepříjemný zápach. S vůní esenciálních olejů citrus a levandule. Balen v papírové tubě.
263,00 Kč s DPH