Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Eko čištění

Ekologické čistící prostředky mají oproti tradičním čistícím prostředkům mnoho výhod. Tyto výrobky představují bezpečný a účinný způsob, jak udržet domov v čistotě bez použití drsných chemikálií. Často se vyrábějí z přírodních složek a jsou biologicky odbouratelné, takže jsou šetrnější k životnímu prostředí. Jsou také netoxické a neprodukují žádné škodlivé výpary, takže je lze bezpečně používat v blízkosti lidí, domácích zvířat a rostlin. Ekologické čistící prostředky jsou obvykle levnější než tradiční čistící prostředky a mohou být stejně účinné. Jsou také šetrnější k pokožce a mohou být méně dráždivé než tradiční čistící prostředky.

Jsou vhodné pro domácnosti s ČOV (čističkou odpadních vod), žumpou a kořenovou čističkou. Všechny výrobky této kategorie jsou biologicky odbouratelné. Mezi nejuniverzálnější čistící prostředky řadíme kyselinu citronovou a jedlou sodu - tyto dva produkty jsou skvělými pomocníky při úklidu celé domácnosti.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Odstraňovač vodního kamene - kyselina citronová - 0,9kg

Kyselina citronová je vynikajícím prostředkem pro čištění od vodního kamene a údržbu myčky, pračky, varné konvice, kávovaru nebo toalety. Oproti octu nezanechává žádný pach a je šetrnější k plastovým a gumovým částem spotřebičů. Pravidelná údržba spotřebičů přispívá k jejich úspornějšímu provozu.
229,00 Kč s DPH

Odstraňovač vodního kamene - kyselina citronová 1kg

Bez kyseliny citrónové si úklid neumíme představit. Proto ji nabízíme v různých baleních.
265,00 Kč s DPH

Univerzální čistič - soda bikarbona - 1kg

Nejuniverzálnější ekologický čistící prostředek. Jedlá soda je skvělý a velmi všestranný čistič a pohlcovač pachů, přitom je naprosto přátelská k životnímu prostředí a naprosto zdravotně nezávadná.
76,00 Kč s DPH

Univerzální čistič - soda bikarbona - 5kg

Soda bikarbona je nejuniverzálnější ekologický čistící prostředek. Jedlá soda je skvělý a velmi všestranný čistič a pohlcovač pachů, přitom je naprosto přátelská k životnímu prostředí a naprosto zdravotně nezávadná.
419,00 Kč s DPH

Feel Eco čistič různých povrchů - 450ml

Jemně parfémovaný komplexní čistič Feel Eco je vhodný pro rychlé bezoplachové čištění všech druhů povrchů v celé domácnosti - sklo, sklokeramická deska, nerez, dřevo, plast a jiné. Účinný a zároveň ekologický – všechny složky jsou snadno biologicky odbouratelné.
110,00 Kč s DPH

Feel Eco čistič - dudlíky a láhve - 500ml

Dermatologicky testovaný prostředek na mytí dudlíků, láhví, dětského nádobí nebo plastových hraček. Složení čističe obsahuje výhradně snadno rozložitelné suroviny s minimálním dopadem na životní prostředí. Od českého výrobce Feel Eco.
123,00 Kč s DPH

Feel Eco na nádobí - 500ml

Ekologicky šetrný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí, ovoce a zeleniny. Od českého výrobce Feel Eco. Výborně pění, nedráždí pokožku rukou.
70,00 Kč s DPH

Feel Eco na nádobí - 1l

Ekologicky šetrný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí, ovoce a zeleniny. Od českého výrobce Feel Eco. Výborně pění, nedráždí pokožku rukou.
111,00 Kč s DPH

Feel Eco na nádobí - malina - 1l

Ekologicky šetrný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí, ovoce a zeleniny. S jemnou vůní maliny. Od českého výrobce Feel Eco. Výborně pění, nedráždí pokožku rukou.
110,00 Kč s DPH

Feel Eco na nádobí - okurka - 1l

Ekologicky šetrný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí, ovoce a zeleniny. S jemnou vůní okurky. Od českého výrobce Feel Eco. Výborně pění, nedráždí pokožku rukou.
110,00 Kč s DPH

Feel Eco na nádobí - 5l

Ekologicky šetrný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí, ovoce a zeleniny. Od českého výrobce Feel Eco. Výborně pění, nedráždí pokožku rukou.
459,00 Kč s DPH

Chistee prostředek na nádobí 510ml - levandule

100% přírodní univerzální čistící prostředek s levandolovou vůní je určen zejména pro ruční mytí nádobí. Čistit s ním však můžete prakticky cokoli. S CHISTEE si můžete být jisti, že případné zbytky čistícího prostředku na nádobí nepředstavují nebezpečí pro vaše zdraví ani zdraví vašich blízkých. Prostředek je zároveň velmi citlivý k pokožce.
255,00 Kč s DPH

Chistee prostředek na nádobí 510ml - máta

100% přírodní univerzální čistící prostředek s mátovou vůní je určen zejména pro ruční mytí nádobí. Čistit s ním však můžete prakticky cokoli. S CHISTEE si můžete být jisti, že případné zbytky čistícího prostředku na nádobí nepředstavují nebezpečí pro vaše zdraví ani zdraví vašich blízkých. Prostředek je zároveň velmi citlivý k pokožce.
255,00 Kč s DPH

Tekutý prostředek na nádobí Sonett - citron - 1l

Prostředek na nádobí s citrónovou vůní z rostlinných složek, které neškodí zdraví ani životnímu prostředí.
112,00 Kč s DPH

Tekutý prostředek na nádobí Sonett - měsíček - 1l

Prostředek na nádobí s měsíčkovou vůní z rostlinných složek, které neškodí zdraví ani životnímu prostředí.
119,00 Kč s DPH

Feel Eco leštidlo do myčky - 450ml

Při mytí nádobí je nutno pečovat i o myčku, proto je třeba používat sůl, prášek i leštidlo. Leštidlo jemně oplachuje nádobí a odstraňuje zbylé kapky. Vyrobeno na bázi přírodních složek - snadno biologicky odbouratelné. Zabraňuje vzniku skvrn a šmouh na nádobí. Od českého výrobce Feel Eco.
100,00 Kč s DPH

Gel do myčky nádobí - 1l

Gel do myčky nádobí z mýdlových ořechů účinně odstraňuje nečistoty. Je vhodný do všech typů domácích myček. Na rozdíl od konvenčních prostředků neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy a optické zjasňovače.
199,00 Kč s DPH

Gel do myčky nádobí - 5l - kanystr

Gel do myčky nádobí z mýdlových ořechů účinně odstraňuje nečistoty. Je vhodný do všech typů domácích myček. Na rozdíl od konvenčních prostředků neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy a optické zjasňovače.
949,00 Kč s DPH

Feel Eco odstraňovač skvrn - 900g

Ekologicky šetrný prostředek určený k praní bílého prádla a odstraňování skvrn od českého výrobce Feel Eco. Bělidlo a odstraňovač skvrn v jednom - na mastnotu, skvrny od kávy, krve, vína... Snadno biologicky rozložitelný.
245,00 Kč s DPH

Sůl do myčky nádobí - 1kg

Regenerační sůl ve formě polštářků vhodná do zařízení na úpravu vody a myček nádobí.
47,00 Kč s DPH

Tablety do myčky nádobí Sonett - 25ks

Tablety Sonett jsou určeny pouze pro domácí myčky nádobí. Jsou bez chlóru a fosfátů, enzymů a syntetických vůní. Nevhodné na stříbro, olovnaté sklo a ručně malovaný porcelán.
179,00 Kč s DPH

Čistící prostředek Biobaula - tableta 3ks - kuchyně

Čistící prostředek od značky Biobaula v tabletách - k čištění kuchyní. Složení bylo speciálně vyvinuto pro odstranění tuků a pro použití jako víceúčelový čistič do kuchyně. Jedno balení obsahuje 3 tablety, ze kterých vzniknou 2-3 litry čistícího prostředku.
261,00 Kč s DPH 215,00 Kč s DPH

Čistící prostředek Biobaula - tableta 3ks - sklo

Čistící prostředek od značky Biobaula v tabletách - pro čištění skleněných povrchů - pro čištění skla, oken a zrcadlových povrchů. Čistič skla Biobaula je rychle se rozpouštějící tableta s neutrálním pH, která umožňuje lesklé a rychleschnoucí čištění. Jedno balení obsahuje 3 tablety – vzniknou 2-3 litry čistícího prostředku.
261,00 Kč s DPH 215,00 Kč s DPH

Feel Eco univerzální čistič - 1l

Ekologicky šetrný univerzální čistič určený k čištění celé domácnosti. Od českého výrobce Feel Eco. Čistící prostředek má jemnou citrusovou vůni a můžete jej využít na různé povrchy – podlahy, obklady, umělou hmotu či koberec. Snadno biologicky odbouratelný.
118,00 Kč s DPH

Feel Eco čistič - koupelna - 450ml

Ekologicky šetrný prostředek určený k mytí sanity v koupelně od českého výrobce Feel Eco. Univerzální využití - na plast, kov, sklo i keramiku. Při jeho použití v koupelně nevdechujete výpary jako u chemických čističů. Není agresivní k pokožce a přitom oceníte jeho vysokou účinnost. Základní složkou čističe je kyselina citrónová, přirozená účinná látka, silná proti špíně, šetrná k povrchům.
109,00 Kč s DPH

Feel Eco čistič - kuchyně - 450ml

Ekologicky šetrný prostředek určený k mytí ploch v kuchyni. Od českého výrobce Feel Eco. Čistič na kuchyni využijete při čištění sporáků, digestoří, mikrovlnných trub, obkladů i pracovních desek. Byl vyvinut na bázi sody, mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů. Odmašťuje a čistí.
109,00 Kč s DPH

Feel Eco čistič na okna a sklo - 450ml

Ekologicky šetrný prostředek určený pro okna a mytí skla od českého výrobce Feel Eco. Po umytí budou okna a skla beze šmouh, zmizí mastnota i kapky vody. Neškodí ani zvířatům, uvítají jej tedy i majitelé skleněných terárií. Byl vyvinut na bázi kvasného lihu s přísadou octa a složek z cukrů. Zcela biologicky rozložitelný.
100,00 Kč s DPH 103,00 Kč s DPH

Čistič na různé povrchy a sklo Sonett - 0,5l

Univerzální čistič Sonett čistí sklo, zrcadla, skříňky a nerezový nábytek bez zanechání šmouh. Příjemně voní díky oleji z levandule a citrónové trávy.
118,00 Kč s DPH

Čistící prášek Sonett - 450g

Čistící prášek složený z čistě rostlinných složek. Efektivní odstraňuje zažranou špínu a povrch nepoškrábe. 100% biologicky odbouratelný - vhodný pro všechny ekologické čističky vod.
88,00 Kč s DPH

Prostředek na mytí podlah Sonett - 500ml

Prostředek s přírodními vosky pro mytí různých druhů podlah - dlažbu, kámen, dřevo, korek, parkety, laminát a linoleum. Po umytí nezanechává na podlaze stopy.
289,00 Kč s DPH

Univerzální čistič Sonett - pomeranč - 0,5l

Účinný univerzální prostředek na čištění s pomerančovou vůní z čistě rostlinných složek. Vhodný do každé části domácnosti: na voděodolné povrchy v kuchyni, koupelně, na toaletě, v dílně, na čištění a odmašťování sporáků, digestoří, krbů atp.
129,00 Kč s DPH

WC čistič - 750ml - rozmarýn a citron

Gelový čistící prostředek na WC dezinfikuje, rozpouští usazeniny a účinně působí i na nepřístupných místech. Díky šetrnému složení je vhodný i pro domácnosti napojené na biologické a kořenové čističky odpadních vod a septiky. Navíc nádherně svěže voní po éterických olejích - rozmarýnu a citronu.
99,00 Kč s DPH

WC čistič - 5l kanystr - rozmarýn a citron

Gelový čistící prostředek na WC dezinfikuje, rozpouští usazeniny a účinně působí i na nepřístupných místech. Díky šetrnému složení je vhodný i pro domácnosti napojené na biologické a kořenové čističky odpadních vod a septiky. Navíc nádherně svěže voní po éterických olejích - rozmarýnu a citronu.
689,00 Kč s DPH

WC čistič Sonett - cedr - 750ml

Účinný prostředek z rostlinných složek pro čištění a dezinfekci WC s vůní cedru.
94,00 Kč s DPH

WC čistič Sonett - máta a myrta - 750ml

Účinný prostředek z rostlinných složek pro čištění a dezinfekci WC s vůní máty a myrty.
109,00 Kč s DPH

Feel Eco čistič na WC - 750ml

Ekologicky šetrný prostředek určený k čištění a mytí WC. Od českého výrobce Feel Eco. Základní složkou čističe na toalety je kyselina citrónová, která je účinná na špínu, ale šetrná k povrchům. Při čištění jí pomáhá kombinace aktivních látek z přírodních olejů a cukrů, které jsou snadno odbouratelné.
88,00 Kč s DPH

Feel Eco čistič na WC - 5l

Ekologicky šetrný prostředek určený k čištění a mytí WC. Od českého výrobce Feel Eco. Základní složkou čističe na toalety je kyselina citrónová, která je účinná na špínu, ale šetrná k povrchům. Při čištění jí pomáhá kombinace aktivních látek z přírodních olejů a cukrů, které jsou snadno odbouratelné.
485,00 Kč s DPH