Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Gorgol

Gorgol - logo

Společnost Gorgol byla založena v roce 1977 v Čenstochové a dosud ji vede její zakladatel. Hlavním profilem je výroba kosmetických a kadeřnických pomůcek, zejména dřevěných kartáčů na vlasy a masážních kartáčů.

Je držitelem certifikátu FSC.

http://www.gorgol.pl/

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Bukový pneu kartáč na vlasy s dřevěnými ostny - 11-řadý

Kvalitní dřevěný kartáč vhodný pro dlouhé vlasy. Dřevěné ostny zapuštěné do pneumatického gumového podkladu zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější česání hustých a dlouhých vlasů - kartáč má až 11 řad ostnů.
455,00 Kč s DPH

10-řadý kulatý kartáč na vlasy

Kvalitní dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami. Pomůže vám při fénování a úpravě krátkých vlasů.
177,00 Kč s DPH

12-řadý kulatý kartáč na vlasy

Kvalitní dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami. Pomůže vám při fénování a úpravě krátkých vlasů. Také pro husté vlasy - kartáč má až 12 řad štětin.
202,00 Kč s DPH

16-řadý kulatý kartáč na vlasy

Kvalitní dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami. Pomůže vám při fénování a úpravě krátkých vlasů. Je vhodný i pro husté vlasy - kartáč má až 16 řad štětin.
253,00 Kč s DPH

8-řadý kulatý kartáč na vlasy

Kvalitní dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami. Pomůže vám při fénování a úpravě krátkých vlasů.
190,00 Kč s DPH

Bukový kartáč na vlasy s dřevěnými ostny - 5-řadý

Kvalitní dřevěný kartáč vhodný pro krátké a polodlouhé vlasy. Dřevěné ostny zasazené do pneumatické gumové základny zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější rozčesávání i řídkých a krátkých vlasů - kartáč má pouze 5 řad štětin.
240,00 Kč s DPH

Bukový kartáč na vlasy s dřevěnými ostny - 9-řadý

Kvalitní dřevěný kartáč vhodný pro dlouhé a polodlouhé vlasy. Dřevěné ostny zasazené do pneumatické gumové základny zajišťují lepší "pružení" a pohodlnější rozčesávání i hustých vlasů - kartáč má až 9 řad štětin.
319,00 Kč s DPH

Bukový kartáč na vlasy s kančími štětinami - 3-řadý

Kvalitní bukový kartáč s kančími štětinami pro krátké a polodlouhé vlasy. Vhodné pro řídké vlasy - kartáč má pouze 3 řady štětin.
127,00 Kč s DPH

Bukový pneu kartáč na vlasy s kančími štětinami - 13-řadý

Extra široký pneumatický kartáč na vlasy s kančími štětinami. Štětiny umístěné v pneumatické gumové podložce zajišťují lepší "pružení" štětin a pohodlnější rozčesávání dlouhých a hustých vlasů. Kančí štětiny mechanicky čistí vlasy od nečistot.
468,00 Kč s DPH

Malý bukový kartáč na vlasy s kančími štětinami

Malý bukový pneumatický kartáč s kančími štětinami pro mladé slečny. Štětiny umístěné na pneumatické gumové základně zajišťují lepší "pružení" štětin a pohodlnější rozčesávání hustých vlasů. Dřevěný kartáč má velikost pro dětskou ruku.
202,00 Kč s DPH

Masážní kartáč oblý - s přírodními štětinami

Masážní dřevěný kartáč do sauny s přírodními štětinami. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Středně tvrdé a pružné štětiny během masáže důkladně prokrvují pokožku. Kartáč má zaoblený tvar.
202,00 Kč s DPH

Masážní kartáč oblý - s vlákny tampico

Masážní dřevěný kartáč do sauny s rostlinnými vlákny tampico. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Tvrdá a pevná vlákna během masáže důkladně prokrví pokožku. Kartáč má zaoblený tvar.
202,00 Kč s DPH

Masážní kartáč rovný - s přírodními štětinami

Masážní dřevěný kartáč do sauny s přírodními štětinami. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Středně tvrdé a pružné štětiny během masáže důkladně prokrvují pokožku. Kartáč má plochou rukojeť.
253,00 Kč s DPH

Masážní kartáč rovný - s vlákny tampico

Masážní dřevěný kartáč do sauny s rostlinnými vlákny tampico. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Tvrdá a pevná vlákna během masáže důkladně prokrví pokožku. Kartáč má plochou rukojeť.
253,00 Kč s DPH

Masážní kartáč s přírodními štětinami - bez rukojeti

Masážní dřevěný kartáč do sauny s přírodními štětinami. Vhodný pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Středně tvrdé a pružné štětiny během masáže důkladně prokrvují pokožku. Kartáček je bez rukojeti - má pouze malý držák.
202,00 Kč s DPH

Masážní kartáč s vlákny tampico - bez rukojeti

Masážní dřevěný kartáč do sauny s rostlinnými vlákny tampico. Vhodné pro suchou i mokrou masáž - do sauny i sprchy. Tvrdá a pevná vlákna během masáže důkladně prokrví pokožku. Kartáček je bez rukojeti - má pouze malý držák.
202,00 Kč s DPH