Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Made Sustained

Made Sustained

1. ledna 2011 Sjoerd van der Helm založil malou firmu zabývající se distribucí trvale udržitelných produktů, které by nahradily jednorázové sklenice, nádobí, kapsy, láhve...

Dnes si můžete tyto produkty koupit za skvělé ceny také v našem obchodě.

http://madesustained.com/

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Made Sustained Knight - náhradní těsnění

Náhradní silikonové těsnění na víčko pro láhev Made Sustained Knight 500ml.
23 Kč s DPH

Náhradní víčko pro láhev Bamboo

Náhradní uzávěr pro skleněnou láhev Bamboo o objemu 500ml.
101 Kč s DPH

Made Sustained Knight - náhradní víčko

Víčko z nerezové oceli neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
89 Kč s DPH

Nákupní taška s dlouhým uchem MS

Taška s dlouhým uchem vhodná na nákupy, ale i na běžné nošení, vyrobená z biobavlny. Jednoduchý design jí dodává na kráse.
152 Kč s DPH

Nerezová brčka MS - 2ks+2ks

Originální, opakovaně použitelná, zdravotně nezávadná nerezová brčka. Balení obsahuje 2 rovná a 2 zahnutá brčka a kartáček na čištění. Použijte doma, na večírku, v kavárně - prostě řekněte, že k limonádě nebo ledové kávě nechcete brčko.
250 Kč s DPH

Nerezová brčka MS mini - 2ks+2ks

Originální, opakovaně použitelná, zdravotně nezávadná nerezová brčka v menší velikosti. Balení obsahuje 2 rovná a 2 zahnutá brčka a kartáček na čištění. Použijte doma, na večírku, v kavárně - prostě řekněte, že k limonádě nebo ledové kávě nechcete brčko.
225 Kč s DPH

Nerezový hrnek - 500ml

Přijďte na festival s vlastním nerezovým hrnkem a buďte originální. Hrnek o objemu 500ml můžete naplnit jakýmkoli nápojem, na který máte chuť.
197 Kč s DPH

Plátěné sáčky MS - 2ks

Plátěné sáčky z biobavlny - použijte je na přenášení pečiva z obchodu domů, na skladování sušených bylinek, hub atd. Díky praktické stahovací šňůrce se obsah nevysype.
139 Kč s DPH

Plátěný sáček MS

Plátěný sáček z biobavlny - použijte jej na přenášení pečiva z obchodu domů, na skladování sušených bylinek, hub atd. Díky praktické stahovací šňůrce se obsah nevysype.
78 Kč s DPH

Sáčky na ovoce a zeleninu - Take5nets

Balení obsahuje 5 síťovaných sáčků vhodných pro nákup ovoce a zeleniny. Sáčky mají stahovací šňůrku, která zajistí, že vám nákup nevypadne.
240 Kč s DPH 177 Kč s DPH

Sada sáčků na potraviny - MS

Sada obsahuje dva síťované a jeden plátěný sáček z biobavlny. Jsou vhodné na přenášení pečiva z obchodu domů, na zeleninu, ovoce.
205 Kč s DPH

Síťované sáčky na ovoce a zeleninu MS - 2ks

Síťované sáčky jsou vyrobeny z biobavlny. Používají se především na nákup ovoce a zeleniny, ale můžete je použít například i na sběr bylinek.
139 Kč s DPH 124 Kč s DPH

Síťovaný sáček na ovoce a zeleninu MS

Síťovaný sáček je vyroben z biobavlny. Používá se především na nákup ovoce a zeleniny, ale můžete ho použít například i na sběr bylinek.
78 Kč s DPH

Skleněná láhev Bamboo MS - 550ml

Skleněná láhev se šroubovacím uzávěrem a objemem 550 ml bude elegantním doplňkem na vašich cestách.
364 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained - 1000ml - stříbrná

Termo láhev z nerezové oceli o objemu 1l ve stříbrném provedení je skvělým partnerem na cesty - udrží nápoj studený po dobu 20 hodin a horký po dobu 4 hodin.
605 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained - 750ml - stříbrná

Termo láhev z nerezové oceli o objemu 750ml ve stříbrné barvě je skvělým partnerem na cesty - udrží nápoj studený po dobu 20 hodin a horký po dobu 4 hodin.
554 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 260ml - stříbrná

Termo láhev z nerezové oceli ve stříbrném provedení o objemu 260 ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění. Termoska má ideální objem pro děti - ráno mohou pít horký čaj a ve škole celý den pít vodu z kohoutku.
430 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 350ml - stříbrná

Termo láhev z nerezové oceli ve stříbrném provedení o objemu 350 ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění. Termoska má ideální objem pro děti - ráno mohou pít horký čaj a ve škole celý den pít vodu z kohoutku.
481 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500 ml - lesklá fialová

Láhev z nerezové oceli v lesklém fialovém provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - bílá

Láhev z nerezové oceli v matně bílém provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - černá

Láhev z nerezové oceli v matně černém provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - levandule

Láhev z nerezové oceli v matně levandulovém provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - matně fialová

Láhev z nerezové oceli v matně fialovém provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - mentolová

Láhev z nerezové oceli v mentolovém provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - šedá

Láhev z nerezové oceli v matně šedém provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - stříbrná

Láhev z nerezové oceli ve stříbrném provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - světle zelená

Láhev z nerezové oceli v světle zeleném provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH

Termo láhev Made Sustained Knight - 500ml - vínová

Láhev z nerezové oceli ve vínově červeném provedení, která je odolnější proti poškrábání, o objemu 500ml. Víčko má závit a neobsahuje žádnou plastovou část, pouze silikonové těsnění.
529 Kč s DPH