Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Pekáče a zapékací mísy

Pekáče můžete použít také k vaření. Je však třeba dát pozor, aby nedocházelo k lokálnímu přehřátí (velký pekáč na malé plotýnce).

Abyste předešli poškození smaltovaných pekáčů Riess a skleněných pekáčů Simax, neponořujte horké pekáče do studené vody ani je ve studené vodě nemyjte. Počkejte, až vychladnou na vzduchu. Pokud jsou na nich stopy připečeného oleje, nečistěte je abrazivními prostředky, ale pekáč ponořte na několik hodin do silného roztoku vody se sodou bikarbonem. Nebo vodný roztok sody bikarbony nechte v hrnci převařit.

 

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Skleněný pekáč Simax kulatý s víkem - 2,5l

Tato skleněná kulatá zapékací mísa má přívlastek "fat free" (pro pečení bez tuku). Dno je vroubkované jako u grilovací pánve, na vnitřní části poklice jsou malé výstupky. Maso v pekáči neleží v tuku, šťáva steče do vroubků na dně – to zajišťuje přípravu jídla s minimem tuku.
329 Kč s DPH

Skleněný pekáč Simax kulatý s víkem - 2,5l + 1,5l

Skleněná kulatá zapékací mísa - obě části lze využít jako pekáče pro přípravu jídel v troubě nebo se jedna část využije jako víko k přikrytí.
405 Kč s DPH

Skleněný pekáč Simax oválný s víkem - 3l + 0,6l

Tato skleněná zapékací mísa má přívlastek "fat free" (pro pečení bez tuku). Dno je vroubkované jako u grilovací pánve, na vnitřní části poklice jsou malé výstupky. Maso v pekáči neleží v tuku, šťáva steče do vroubků na dně – to zajišťuje přípravu jídla s minimem tuku.
468 Kč s DPH

Skleněný pekáč Simax hranatý s víkem - 2,5l+1,9l

Skleněná praktická zapékací mísa - obě části lze využít jako pekáče pro přípravu jídla nebo se jedna část využije jako víko k přikrytí.
367 Kč s DPH

Skleněný pekáč Simax hranatý - 3,2l+2,3l

Skleněná praktická zapékací mísa. Obě části lze využít jako pekáče pro přípravu jídel v troubě nebo se jedna část využije jako víko k přikrytí.
491 Kč s DPH

Smaltovaný oválný pekáč Belis s poklicí - 6,5l

Smaltovaný pekáč oválného tvaru s praktickou poklicí - k přikrytí při dušení, po dopečení k udržení tepla nebo při skladování nedojedeného jídla.
1645 Kč s DPH

Smaltovaný pekáč - červený

Smaltovaný pekáč od rakouského výrobce RIESS. Kvalitní smalt a ruční výroba jej předurčují k tomu, že bude kralovat ve Vaší kuchyni. Velmi snadno se čistí, jelikož má hladký, sklovitý, nepórovitý povrch. Nádobí se rychle zahřeje, efektivně si drží stálou teplotu a vaření je tak rychlejší a šetrnější na energii. Nádobí je velmi trvanlivé (samozřejmě, ta záleží i na frekvenci používání a péči) a může ho po Vás podedit další generace. Je vhodný na všechny druhy vařičů.
1748 Kč s DPH

Skleněná forma na koláč menší Simax - 1,7

Skleněná forma na pečení sladkých i slaných koláčů a pochoutek. S průměrem 28cm a objemem 1,7l. Sklo se snadno čistí a je naprosto nezávadné při pečení při vysokých teplotách.
152 Kč s DPH

Skleněná forma na koláč velká Simax - 2,1l

Skleněná forma na pečení sladkých i slaných koláčů a pochoutek. S průměrem 26cm a objemem 2,1l. Sklo se snadno čistí a je naprosto nezávadné při pečení při vysokých teplotách.
228 Kč s DPH

Skleněná forma na pizzu Simax

Skleněnou formu na pizzu o průměru 32cm lze použít jak na pečení, tak i na servírování. Využití je univerzální – můžete na ní upéct pizzu, frgál, nízké koláče z lineckého či jiného těsta.
240 Kč s DPH

Skleněná forma na bábovku malá Simax - 21cm

Skleněná forma na bábovku o průměru 21cm. Skleněná forma pozvolna uvolňuje teplo a bábovka se tak ideálně propeče.
557 Kč s DPH

Skleněná forma na bábovku velká Simax - 25cm

Skleněná forma na bábovku o průměru 25cm. Skleněná forma pozvolna uvolňuje teplo a bábovka se tak ideálně propeče.
708 Kč s DPH

Skleněná forma Simax - frankfurtský kruh - 2l

Skleněná forma Simax pro frankfurtský kruh a jiné typy sladkých dezertů. Sklo pozvolna uvolňuje teplo a těsto se tak ideálně propeče. Průměr je 26cm. Sklo je nezávadný materiál, nenabírá barvy a pachy jídla a snadno se čistí.
708 Kč s DPH